Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Covid jim vzal tatínka: Psal, že je mu líp. Pak ale srdíčko nápor nevydrželo

Covid jim vzal tatínka: Psal, že je mu líp. Pak ale srdíčko nápor nevydrželo
Zdroj: profimedia.cz
COVID-19
Rodina z Habartova na Sokolovsku přišla o milovanou hlavu rodiny. Antonín K., tatínek dvou chlapců ve věku dva a čtyři roky, manžel, dobrovolný hasič a voják v aktivní záloze, zemřel s covidem-19 ve věku čtyřiačtyřiceti let. O tragické události informoval Blesk.

"Když přišel z práce, měl teploty a zimnici," popsala Blesku Radka K. první manželovy příznaky. "Po pěti dnech se přidal průjem a bylo vymalováno. Z hodiny na hodinu mu bylo hůř, už se ani nedokázal posadit, tak jsme volali záchranku," dodala žena, která je v posledním měsíci těhotenství.

Lékaři v nemocnici zjistili, že má její manžel oboustranný zápal plic. Selhávaly mu játra a ledviny. Týden byl na kyslíku. "Celé oddělení v nemocnici věřilo, že se z toho dostane. Ve čtvrtek psal zprávu, že mu je líp a moc se na nás těší. V pátek se ale stav zhoršil. Srdíčko ten nápor nevydrželo," konstatuje žena, která přišla o milovaného muže. V současnosti o svůj život v nemocnici bojuje i maminka Antonína K.

"Nedokážu nic než jen plakat a myslet na to, jak moc se těšil na holčičku, která se má za měsíc narodit," říká Radka K. a apeluje na veřejnost: "Prosím, nepodceňujte to svinstvo, co tu lítá. Svou daň si vybírá i na zdravých a mladých lidech."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy