Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

COVID-19 v kůži už navždy: 15 tetování a návrhů, kde je motivem koronavirus

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
umění
Ve světě tetování se dá vidět ledasco a v různých podobách. Zatímco někteří zůstávají u vyobrazení jemných motivů, další chtějí mít své oblíbené komiksové hrdiny, jsou i tací, co chtějí mít hororové motivy. Je mnoho návrhů a motivů, které si můžete nechat vytetovat... Tak proč ne rovnou nový koronavirus a vše s ním spojené?

Tetování už není tak odsuzované jako dřív, i tak se však najdou lidé, kteří ho opravdu nepodporují a nevidí rádi. A po těchto kouscích a návrzích budou nenávidět potetovanou komunitu o to víc. Můžete si nechat vytetovat cokoliv. Od pracovních motivů přes abstrakci po vtipné malé obrázky, je to jenom na vás.

Koronavirus v kůži

Koho ale napadlo nechat se potetovat motivem viru COVID-19 Od začátku, kdy nákaza propukla v Číně, se vyskytlo mnoho tetování, která jsou tematicky založená na světové pandemii. Některé návrhy tak trochu celou situaci zesměšňují.

Vtipné motivy, nebo je to příliš?

V Americe lidé berou po paletách toaletní papír, proč si nenechat vytetovat ten, že? Corona pivo navíc díky pandemii mediálně trpí, protože každý den přibude minimálně jeden vtip o koronaviru ve spojitosti se zmíněným pivem. Třeba ho přejmenují na Ebola pivo, jak vtipkují lidé na sítích.

Je to druh boje proti nemoci? Poslaly se snad peníze z výdělku potřebným? Podporují se tím první linie? Je to jen vtip? Otázek je mnoho stejně jako kérek s koronavirem. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články