Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

COVID-19 v kůži už navždy: 15 tetování a návrhů, kde je motivem koronavirus

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
umění
Ve světě tetování se dá vidět ledasco a v různých podobách. Zatímco někteří zůstávají u vyobrazení jemných motivů, další chtějí mít své oblíbené komiksové hrdiny, jsou i tací, co chtějí mít hororové motivy. Je mnoho návrhů a motivů, které si můžete nechat vytetovat... Tak proč ne rovnou nový koronavirus a vše s ním spojené?

Tetování už není tak odsuzované jako dřív, i tak se však najdou lidé, kteří ho opravdu nepodporují a nevidí rádi. A po těchto kouscích a návrzích budou nenávidět potetovanou komunitu o to víc. Můžete si nechat vytetovat cokoliv. Od pracovních motivů přes abstrakci po vtipné malé obrázky, je to jenom na vás.

Koronavirus v kůži

Koho ale napadlo nechat se potetovat motivem viru COVID-19? Od začátku, kdy nákaza propukla v Číně, se vyskytlo mnoho tetování, která jsou tematicky založená na světové pandemii. Některé návrhy tak trochu celou situaci zesměšňují.

Vtipné motivy, nebo je to příliš?

Americe lidé berou po paletách toaletní papír, proč si nenechat vytetovat ten, že? Corona pivo navíc díky pandemii mediálně trpí, protože každý den přibude minimálně jeden vtip o koronaviru ve spojitosti se zmíněným pivem. Třeba ho přejmenují na Ebola pivo, jak vtipkují lidé na sítích.

Je to druh boje proti nemoci? Poslaly se snad peníze z výdělku potřebným? Podporují se tím první linie? Je to jen vtip? Otázek je mnoho stejně jako kérek s koronavirem. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články