Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

COVERS for Lovers vydávají prázdninovou hymnu. A je to skutečně nářez!

Kapela je hodně oblíbená…
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Pražští pop-rock-punkoví COVERS for Lovers přicházejí po roce s novinkou. Zatím poslední song s názvem Zázraky s.r.o. zveřejnila kapela v květnu 2017. Jenže teď přichází hotová bomba! Aktuální singl PrázdniNOVÁ vychází ve čtvrtek 28. 6. 2018 a je se na co těšit... Žánrově kapela tentokrát zabrousila, ve srovnání s tím, na co jsou od ní fanoušci zvyklí, do ska-punku. A PrázdniNOVÁ je hudebně i textově přímočarý a veselý song, který si ke svým posluchačům dokáže rychle najít cestu.

„My si dost libujeme v melancholii, ale nový song jsme prostě museli pojmout vesele. Zavzpomínali jsme v něm na prázdninový úlety a celou tu atmosféru sladké, bezstarostné a nesnesitelné lehkosti bytí… jak by řekl Kundera. Protože je to píseň ze života, ve které se mnoho z nás najde, rozhodně aspiruje na titul prázdninové hymny,“ komentuje s nadsázkou vznik písně Aleš Uhlíř.

Kapela si do studia pozvala svého dvorního trumpetistu Sašu Skutila (Tango Jazz Band, Hom-Bre a další), který se v minulosti podílel například na nahrávce reggae/ska songu Je to hnědý z desky Nevzdávej!

„Píseň bychom rádi věnovali všem, kteří prázdniny ještě mají, takže hlavně školáci, ale třeba i učitelé nebo Leoš Mareš“, dodává závěrem s úsměvem Billie Joke, frontman COVERS for Lovers.

Koncertně nabité léto odehraje kapela ve standardní sestavě, kde se na postu baskytaristy na vybraných akcích objeví i muzikant Václav Vaňura, alias Láska, který se po rozpadu kapely oVoce vydal na sólovou dráhu.

Nový song PrázdniNOVÁ si můžete pustit ZDE.

A jaké bude léto 2018 s COVERS for Lovers? Tady všude je můžete vidět: 29. 6. Přeštěnice – OAMF Přeštěnice 30. 6. Kamenice nad Lipou – Městské slavnosti 14. 7. Český Šternberk – Rivers fest (RockOpera) 14. 7. Peruc u Loun – Plutofest 27. 7. Pardubice – Mlýny open air 28. 7. Tvrdonice u Břeclavi – Morava music fest 3. 8. Harrachov – Keltská noc 18. 8. Heřmanova Huť – Farák fest 24. 8. Soběslav – Loučení s létem 24. 8. Slaný – Valník no. 19

  1. 9. Droužkovice – 6. Vyjížďka pro Matýska
  2. 9. Praha – Uhříněves – Pivní slavnosti

Související články

Další články