Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

COVERS for Lovers s novým singlem Rozmotávám: Jsme všichni takoví životní Spidermani

COVERS for Lovers s novým singlem Rozmotávám: Jsme všichni takoví životní Spidermani
Zdroj: Covers for lovers
nový song
Kapela COVERS for Lovers, která letos oslaví deset let na hudební scéně, vydává pro své fanoušky zbrusu nový singl s názvem Rozmotávám. Stylově se původně pop-punková formace drží trendu, který nastavil úspěšný singl Hvězda z roku 2018. Po textové stránce je singl Rozmotávám zamyšlením nad smyslem negativních životních zkušeností z hlediska životní perspektivy.

"Rozmotáváme celý život. Neustále se ptáme, proč se dějí věci, tak jak se dějí a proč se nedějí jinak? Hrozně dlouho nevíme, neznáme odpovědi, ale přijde čas, kdy se to začne celé rozmotávat a dávat smysl. Jsme s trochou nadsázky všichni tak trochu takoví životní Spidermani," dodává k obsahové stránce písně bubeník a autor textu Aleš.

Produkci písně svěřili COVERS for Lovers tentokrát do rukou zkušeného producenta, klávesisty a zpěváka Pavla Bohatého (Vladimír Mišík, Anna K, Tata Bojs) a mastering celého songu má na svědomí Petr Fleissig ze studia 3Bees. K písni vzniklo i lyric video, které vyrobila zastupující agentura ForFUN Agency. Píseň si můžete poslechnout zde

Rozmotávám je první ze dvou připravovaných singlů k desátému výročí kapely. Výroční koncert #10lettomashned proběhne v pátek 13.11. 2020 v pražském klubu Vagon a kromě domácích hostů se můžete těšit i na jedno zahraniční překvapení.

Koncerty COVERS for Lovers 2020

  • 27.6. Milevsko / OpenAir
  • 18.7. Peruc / Plutofest
  • 21.8. Soběslav / Loučení s létem
  • 22.8. Kamenice nad Lipou / Horkýže Slíže a hosté
  • 5.9. Slaný / Tupláček
  • 17.10. Praha / Palác Lucerna / 30 let Totální nasazení
  • 13.11. Praha / Vagon / #desetlettomashned (výroční koncert s hosty)

Související články

Další články