Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Courteney Cox slaví 56: Monica z Přátel podlehla plastikám, dnes hořce lituje

Courteney Cox slaví 56: Monica z Přátel podlehla plastikám, dnes hořce lituje
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC) / Screen Media Films
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Courteney Cox, která do paměti lidí z celého světa vešla jako Monica z oblíbeného sitcomu Přátelé, slaví 56. narozeniny. Žena, jejíž krásný obličej v minulosti obdivoval nejeden televizní divák, stárnutí nebrala dobře a k mladistvému vzhledu si chtěla dopomoct plastikami. S výsledkem ale není spokojená a dnes lituje každého zákroku, který podstoupila.

Herečka Courteney Cox se narodila 15. června 1964 v Birminghamu v Alabamě. Její otec byl úspěšný podnikatel a matka pracovala jako chůva. Odmalička televizní hvězdou být nechtěla, ba naopak, byla tichým dítětem a vzornou studentkou.

Velká změna v jejím životě přišla až po úspěšném dostudování střední školy, kdy se rozhodla stát se modelkou a herečkou. S prvním úspěchem se setkala, když byla obsazena do reklamy na tampony. Byla navíc první ženou, která v americké televizi vyslovila slovo perioda.

Ačkoliv má Courteney dnes na kontě nespočet slavných filmů i seriálů, mezi nimi například snímky Vřískot, Trestná lavice či seriál Město žen, lidé ji budou už navždy poznávat jako Monicu z legendárního sitcomu Přátelé. Ten se začal vysílat v roce 1994 a herečka byla velmi krásná. Po padesátce zatoužila vypadat zase jako kdysi a propadla plastikám.

Courteney Cox a plastiky

Toho, že seriálová Monica nestárne přirozeně, si všiml snad každý fanoušek. Vypnutá pleť, žádné vrásky okolo očí, větší rty a žádná mimika. „Snažila jsem se vypadat mladě, pak jsem se podívala do zrcadla a došlo mi, že vypadám příšerně,“ postěžovala si Courteney v pořadu Running Wild with Bear Grylls.

Dnes Cox lituje každého estetického zákroku, který podstoupila a tvrdí, že je ráda, že většina z nich nemá permanentní účinek. Z touhy po mladistvém vzhledu si odnesla poučení, že přirozené stárnutí je zkrátka to nejlepší. Na hereččiny snímky, z nichž na některých je nenalíčená, se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy