Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Country zpěvačka pod palbou kritiky: Její malé děti mají břišáky, lidé jí za to nadávají

Country zpěvačka Jessie James Decker.
Zdroj: Profimedia
Kontroverze

Během svátku Díkůvzdání vyvolala country zpěvačka Jessie James Decker (34) pořádný rozruch. Na svůj Instagram uveřejnila fotografie svých tří dětí, které má s manželem Ericem Deckerem (35). Lidé se do zpěvačky v komentářích strefovali a naráželi na to, že mají všechny její malé děti břišáky, což podle nich není normální.

Rodinka Deckerových si užívala poklidnou dovolenou a Den díkůvzdání v Mexiku. Šťastné chvíle se rozhodla country zpěvačka Jessie James Decker zvěčnit a umístit na sociální sítě. Přidala fotografii svých tří dětí, osmileté Vivianne, sedmiletého Erica Jr. a čtyřletého Forresta, jak s úsměvem pózují na pláži.

Jenže to ještě nevěděla, jaká se kolem této fotografie strhne mela. Lidé v komentářích okamžitě začali narážet na to, jaké mají její děti vysportovaná těla, vzhledem k tomu, kolik je jim let. „Přijde mi to strašně zvláštní,“ napsal jeden z komentujících. „Aby měly děti břišáky? To mi nepřipadá správné,“ napsal další uživatel.

Zpěvačka se ke komentářům vyjádřila

Ke komentářům se následně vyjádřila i maminka dětí Jessie. „Jak bizarní se náš svět stal ohledně těla a toho, co je normální a co ne. Mohlo mě to napadnout. Žijeme v hodně divném světě, jestliže máte aktivní, zdravé děti, které dělají hodně sportů a budují si svaly přirozeně, a lidé to považují za zvláštní,“ napsala jako reakci Jessie James Decker.

Podle odborníků, které zpovídal New York Post, se nejedná o nic nezdravého, zvlášť pokud jsou z rodiny, která se zajímá o zdravý životní styl, cvičí a jí zdravě. Jessie James Decker byla v minulosti posedlá svou postavou a hodně se hlídala, co jí. Nyní už to neřeší. Její muž Eric Decker je bývalý americký fotbalový hráč, který hrál třeba za New York Jets.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy