Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Corinna Schumacher prolomila mlčení: Michael je jiný, ale stále je tady

Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia
pilot F1

Corinna Schumacher (52) v dokumentu pro Netflix tvrdí, že její slavný manžel Michael je "jiný, ale stále je tady". Rodina sedminásobného mistra světa formule 1 ve zhruba dvouhodinovém filmu, jenž bude mít premiéru 15. září, poprvé promluví o době po nešťastné nehodě na lyžích v prosinci roku 2013, při níž si Schumacher vážně poranil mozek.

"Stále mi každý den ukazuje, jak je silný. Žijeme společně doma, rehabilitujeme, děláme všechno, co se dá, aby se Michael cítil dobře. A aby prostě cítil svou rodinu, své pouto," říká Corinna Schumacher v dokumentu.

"Je jasné, že mi Michael každý den chybí. A nejen mně, ale i dětem, rodině, svému otci, všem, kteří jsou kolem něj. Všem Michael chybí. Ale on tu je, jinak, ale je tu, a to nám všem dává sílu," tvrdí ve filmu se slzami v očích manželka jednoho z nejlepších pilotů historie F1.

Nehoda v Alpách

Nyní dvaapadesátiletý Schumacher se vážně zranil 29. prosince 2013 při lyžování ve francouzských Alpách. Navzdory tomu, že měl přilbu, si při pádu vážně poškodil mozek a byl několik dnů v ohrožení života. "Nikdy jsem bohu nevyčítala, proč se to stalo. Byla to prostě opravdová smůla. Větší smůlu snad člověk v životě mít nemůže," říká Corinna, jejíž manžel se vážně zranil rok po definitivním konci kariéry.

K jeho přesnému zdravotnímu stavu pouští rodina na veřejnost jen velmi kusé informace, což podle světových médií nezmění ani dokument Netflixu. "'Soukromí je soukromé', jak vždycky říkal. Je pro mě velmi důležité, aby si stále užíval co nejvíce svůj soukromý život. Michael nás vždycky chránil a nyní my chráníme Michaela," řekla Corinna Schumacher, jež má s legendou F1 dvě děti: čtyřiadvacetiletou Ginu-Marii a o dva roky mladšího Micka, jenž jde v otcových šlépějích a letos debutuje v šampionátu v týmu Haas.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy