Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Copak je to za Ribannu? Takhle jste ještě máničku Ivana Bartoše nikdy neviděli!

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
politika
Řadí se ve sněmovně k politickým esům. Jeho názory mají logiku, jeho zjev ale mnozí kritizují. Většina národa zná předsedu Pirátů jako vzdělaného člověka nosícího dredy. Jenže málokdo už ví, že Ivan Bartoš (38) za svůj život vystřídal hned několik kontroverzních účesů.

Ivanovi bylo pouhých 20 let, když se pyšnil délkou vlasů téměř až po zadek. Délku jeho zlatavých vlasů mu záviděla každá dívka. Pro některé představoval princeznu Zlatovlásku, jiní ho v té době museli označovat za legendární Ribannu z filmů o náčelníku Vennetouovi.

"Byla to zajímavá doba. Tehdy jsem byl mladý kluk a střídal účesy," prozradil pro eXtra.cz s tím, že v jeho fotoalbu lze najít výstřední účesy typu "skinhead" a typický "pankáč" - když si nechal na hlavě vytvořit parádní číro. "Skinhead jsem byl asi ve 14 letech, nebo tak něco," upřesnil předseda druhé nejoblíbenější politické strany v Česku, který když se svou posádkou vplul pirátskou lodí do sněmovny, mnozí zkušenější si mysleli, že si na něm smlsnou, přitom si na něm paradoxně vylámali zuby.

Bartoš totiž není rozhodně člověk, kterého lze podceňovat Během svých studií zvládl dva doktoráty a v politice se vyznačuje velmi logickým myšlením. Jeho strategie mást účesem se mu tak stoprocentně vyplácí. Za to mu patří palec nahoru.

Související články

Další články