Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Copak je to za hrošíka? Syna Arnolda Schwarzeneggera poznáte, jenom když odkryjete vrstvy tuku v obličeji!

Christopher Schwarzenegger v plné parádě.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Jablko někdy spadne hodně daleko od stromu. V případě Christophera Schwarzeneggera (19) se přímo kutálí. Ještě mu není ani 20 let a už trpí obezitou. Pomoct mu nemůže ani taťka, který je na cvičení mistr. Když se nechce, tak se nechce. Nebo se chce v záchvatu zpožděné puberty nějak vymezit oproti zbytku rodiny.

Arnold má dohromady pět dětí. Dvě dcery a tři kluky, z toho jeden je nemanželský. Zatímco Patrick a Joseph na sobě hodně tvrdě makají, tak benjamínek Christopher na sebe kašle.

Nejstarší Patrick randil i s Miley Cyrus (24) a do jeho náruče padají další celebrity. Joseph, kterého má Arnold s bývalou hospodyní jejich sídla, na sobě zase tvrdě dře denně v posilovně a pomáhá mu i táta. Ten jakoby mu z oka vypadl a vypadá přesně jako Arnold zamlada.

Jenom Christopher je takový oplácaný koblížek. Podoba tam sice je, ale musíte si odmyslet ten tuk v obličeji. Takovéhle tělo ukázal během dovolené v Mexiku, a jelikož trpí nadváhou už několik let, nevypadá to, že by se sebou chtěl něco udělat.

Tak snad se brzy pustí do sebe, byla by škoda, kdyby ještě před třicítkou patřil k těm morbidně obézním lidem, kterých je v Americe tolik!

Související články

Další články