Možná jste tuhle prapodivnou postavičku zaregistrovali v roce 2006, kdy se pokoušel dostat do reality show Vyvolení 2.

„Kdybych se opravdu do té vily dostal, tak bych tam byl tak týden, dva, pak bych prohodil židli oknem a šel domů, samozřejmě během mého pobytu by probíhalo kruté mučení ve smyslu žhavení lebky zvané budík à la Osvald!“ tvrdí muž, který je celý potetovaný, a to včetně obličeje. A jako bonus si nechal implantovat rohy.

Od roku 2006 už ale uběhlo osm let a za tu dobu se z něj stal úspěšný podnikatel. Pozornost médií si nyní získal díky bytům, které v Předlickém ghettu skupuje, renovuje a poté pronajímá.

„Jsem ortodoxní levičák, pro někoho anarchista, pro jiného komunista, pro dalšího satanista a pro jednu extra skupinu jsem židobolševický feťák…“ píše o sobě na svém blogu Boris, jehož cíl je obnovit zanedbanou romskou čtvrť v Ústí nad Labem, kde zároveň žije.

Disponuje celkem deseti byty, které pronajímá, a dal si záležet na tom, aby vyniklo číslo Satana, proto se rozhodl vybírat poplatek 66,6 korun za metr. „Aby tam byly tři šestky, tak jsem dal 66,6 korun za metr. Nájem v garsonce tak vychází přibližně na tisíc korun za měsíc, 1+1 na 1 800 a 2+1 na 2 800 korun,“ potvrdil Boris deníku Blesk. A co byste řekli vy na takového pana domácího?