Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Conor McGregor se do UFC vrátil jako král: Donalda Cerrona sestřelil po 40 sekundách

Zdroj: reprofoto Nova Sport
+ Další 3 fotografie
výhra
Největší legenda MMA Conor McGregor (31) se po patnácti měsících bez zápasu vrátil jako král. První UFC galavečer roku 2020 dopadl přesně tak, jak si on sám a mnoho fanoušků přálo. Stačilo 40 vteřin zápasu, aby soupeře Donalda Cerrona sestřelil kopem na hlavu a následně ho ubil na zemi.

Jen pár sekund zápasu a rozjásané davy. Las Vegas se pro Conora McGregora stalo městem návratu. První UFC galavečer letošního roku má jasně zářící hvězdu. Legendární zápasník totiž svého soupeře knokautoval během pouhých 40 vteřin zápasu.

Po patnácti měsících bez zápasu z McGregora energie jen sršela a bylo na něm vidět ohromné odhodlání zvítězit. Ačkoliv první ránu netrefil, Donalda Cerrona rychle knokautoval kopem na hlavu a následně ho ubil na zemi. Obličej soupeři upravil značně. Po skončení zápasu ho šel dokonce ještě obejmout.

Výhra je pro McGregora velkým úspěchem, rozhodla totiž o tom, že jeho návrat k MMA je skutečně fenomenální. „Jsem neskutečně šťastný, že jsem zpátky. Donald má spoustu rekordů, například rekord pro nejvíc knokautů kopem. Proto jsem rád, že jsem dokázal rozhodnout tím kopem na hlavu,“ řekl zápasník. Jeho soupeř jednoduše řekl, že mu Conor nakopal p*del.

Související články

Další články