Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Conchita Wurst změnila svoji vizáž: Proměnila se v moderního Ježíše!

Někteří si myslí, že vypadá jako moderní Ježíš.
+ Dalších 8 fotografií
Uměleckým jménem Conchita Wurst, vlastním Thomas Neuwirth (29), vyvolává v lidech různé emoce. Jedni zpěvačce fandí a naprosto ji zbožňují. Druzí se zase vysmívají její podivné image a nechápou, co to se sebou dělá. Conchita si z toho ale nic nedělá a miluje extravaganci a změny. V současné době kompletně změnila svoji image a stal se z ní moderní Ježíš.

Conchita Wurst každým svým dalším prohlášením šokuje. Před nějakou dobou se přiznala, že je HIV pozitivní. Ze začátku si myslela, že toto přiznání vzbudí v lidech posměšek a opovržení. Fanoušci ale tuto informaci přijali skvěle a svoji zpěvačku dál podporují.

Všichni jsme zvyklí na to, že Conchita má dlouhé černé vlasy s tmavými vousy a celou svoji vizáž doplňuje extravagantními outfity. Na vídeňském plese Life Ball překvapila téměř všechny přítomné. Z tmavé krásky je totiž platinová blondýna.

Nemůžeme popřít, že i jako blonďatá je Conchita kočka. Na sociálních sítích se objevují i takové komentáře, že zpěvačka vypadá jako moderní Ježíš. Změna to je sice velká, ale jak známe Conchitu, tak za chvíli přijde zase s nějakým jiným šíleným účesem.

Mohlo by vás zajímat

Další články