Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Conchita Wurst slaví 34: Kontroverzní zpěvačka změnila účes, tentokrát šla na blond

Vousatá zpěvačka Conchita Wurst má novou image
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY

Tak schválně, co vám říká jméno Thomas Neuwirth? A co takhle Conchita Wurst? Rakouská vousatá zpěvačka zaujala na Eurovizi, kterou nakonec vyhrála, čímž si otevřela cestu do světa showbyznysu. Conchita, která dnes slaví 34 let, zkrátka ví, jak zaujmout. Jednou je plešatá, pak má růžové vlasy, a teď, jak píše deník Heute, šla zase na blond.

Rakouský zpěvák Thomas Neuwirth zaznamenal úspěch díky tomu, jak se prezentuje na hudebních pódiích. Nedá se totiž přehlédnout, když na ně vstoupí vousatá zpěvačka.

Conchita Wurst v Eurovizi

Jeho kariéra se začala psát roku 2006, když se zúčastnil pěvecké reality show Starmania, kde obsadil druhé místo. Pak založil boyband, brzy ale zjistil, že tudy cesta nevede.

Svůj směr našel až o několik let později, když vytvořil postavu vousaté zpěvačky Conchity Wurst, čímž chtěl především poukázat na netolerantnost vůči odlišnosti. Není však žádným tajemstvím, že Neuwirth je homosexuálem a drag queen, jenž je navíc HIV pozitivní.

Jako Conchita Wurst se zúčastnil talentové soutěže Die große Chance. V roce 2014 byl nominován za Rakousko do Eurovize.

Conchitina účast sice vyvolala rozporuplné emoce, diváky si ale kontroverzní zpěvačka (nebo zpěvák?) získala na svou stranu a s písní Rise Like a Phoenix celou soutěž vyhrála.

Vizáž Conchity Wurst

V hudební kariéře pokračuje dále. V letošním roce jí vyšly songy All That I Wanted, The Car (Idhalgrt) nebo třeba All I Wanna Do.

Hit Call Me Up se dočkal i videoklipu. Na písni Conchita spolupracovala s rakouským hudebníkem a producentem Lukasem Klementem či hudebníkem a hudebním pedagogem Martinem Zerzou, jak píše web muzyka.interia.pl.

Nedávno Conchita zaujala svou novou image. Na Instagramu nasdílela nové fotografie, na kterých má blond účes. Jak však informuje deník Heute, změny jsou v jejím životě na denním pořádku. Conchita totiž vyzkoušela snad vše, od plešky až po růžové vlasy. Uvidíme, s čím přijde příště.

Související články

Další články