Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Conchita Wurst má další konkurenci: Módní návrhář je naprostý postrach

Co to má být?
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Slavná zpěvačka Conchita Wurst (29) musí pořádně pěnit. Na světě totiž straší podobně zmalovaný přízrak Harald Glööckler. Udržuje si image sexy Kena a libuje si v plastických operacích.

Německý módní návrhář budí opravdu velkou pozornost. Ve svých 52 letech rád chodí na plastické operace a zkrášluje svůj bizarní zjev. Jeho doménou jsou především pěstěné tmavé vousy a pusa jako kačer Donald. Tu si nechal vyplnit kyselinou hyaluronovou před 3 lety na tamní klinice. Předtím však prohlašoval, že plastických operací zanechal a na žádný zákrok už nikdy nepůjde. No, závislost je závislost.

Momentálně tento krasavec žije v Berlíně, kde se snaží prosadit haute couture módu i normálním smrtelníkům. V minulosti také pracoval na kolekci šperků pro německý Lidl. Volné chvíle tráví po charitách, které jsou zaměřené na děti.

Výstřední designér si dokonce nechal nalepit řasy a nehty, které podtrhují jeho osobnost. Precizně vykonturovaný obličej a souměrné obočí by mu mohla dokonce závidět i Kim Kardashian (37). Za svoji krásu dal Harald Glööckler doposud přes 300 tisíc korun.

Související články

Další články