Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Coming out v 54 letech! Bára Hrzánová přiznala lásku k ženám. Co na to Radek Holub?

Zdroj: ČT
Hrdý Budžes Bára Hrzánová (54) se dvaadvacet let po sňatku s hereckým kolegou Radkem Holubem (49) přiznala k tomu, že jí je úplně fuk, jestli má intimnosti s holkou nebo chlapem.

„Třetí pohlaví vymysleli kvůli mně, abych se necítila tak zmatená,“ uvedla v knize rozhovorů s kamarádem Richardem Ermlem "Vinnetou naší doby aneb Velký tajem staré lišky Báry Hrzánové". Podle nás se tomu, co ji „trápí“, asi spíš říká bisexualita, ale nechť je po jejím.

A jak to tedy vlastně má?

„Pokud ucítím, že to vychází ze srdce, tak je mi docela jedno, jestli je to muž, nebo žena. Kam mě srdce táhne, tam jdu a většinou se nespletu,“ přiznala herečka.

„Vždycky jsem byla divná. Ač jsem se strašně snažila, nikdy se mi nepovedlo stát se tou běžnou, normální holčičkou,“ potvrzuje.

V knížce popisuje své city k dávno vyoutované Anetě Langerové, u níž ji okouzlily oči.

„Z nich to seběhne do srdce a k tomu všemu dalšímu,“ popsala. Můžeme za tím vidět cokoli, ať už souznění duší, nebo čistokrevné lesbické hrátky Podobně to prý měla i se Zuzanou Navarovou nebo Lenkou Vlasákovou, takže fakt nejspíš půjde víc o duchovní propojení než nějaké fyzické prasárničky.

Asi jsme moc přízemní a málo éterické bytosti, takže nám vůbec nejde do hlavy, jak se k tomuhle nastavení sexuality Báry staví její manžel Radek Holub. Možná jde jen o kydy ve fázi teoretické představivosti a celých dvaadvacet let mu s ženskou do postele neodskočila. Nebo mají velmi otevřený a intersexuální vztah a on je zase na nekrofilní trpaslíky?

Související články

Další články