Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Comeback z říše snů! Krejčí znovu září a odborníci čekají, že se stane hvězdou Eura

Je zpátky a ještě silnější než kdy dřív!
Zdroj: oficiální zdroj
Nevěřili mu, odepisovali ho, smáli se mu. Ladislav Krejčí se však nečekaně vzchopil a rázem opět patří mezi největší talenty Evropy!

Nejprve se vraťme skokem zpátky na konec podzimu. Spartě se nedaří, když v tom letí rychlý míč na levou stranu, dostává se k němu Ladislav Krejčí, jenže ho ztratí na prvním hráči, upadne nebo si ho ani nezpracuje. Tribuny i experti mají jasno. S takovou nikam nepřestoupí a bude se bát ještě o místo nejen v reprezentaci, ale i klubu.

A nyní šupky dupky do současnosti. Sparta kupuje Šurala jako konkurenci Krejčímu, tomu skoro nikdo nevěří, ale najednou začíná zářit. A to tak že pořádně!

Krejčí se vypořádal s nelehkou situací nečekaně dobře a hlavně na evropské scéně si začal dělat ze soupeřů kuželky. Obránci Krasnodaru a italského Lazia by vám to ostatně jistě upřímně potvrdili.

Vzrůstu sparťanské opory si všiml i prestižní španělský deník Marca a zařadil ho mezi nejočekávanější talenty blížícího se EURA ve Francii!

„Jedna ze senzací Sparty, která se dostala až do čtvrtfinále Evropské ligy,“ stojí v článku, který ještě doplnila líbivá předpověď „V českém týmu dostane šanci a překvapí i sám sebe.“

Lehce peroxidový blonďák se tak dostal do skvělé společnosti obletovaných nadějí. Sestava ve složení Butland (Anglie) – Hysaj (Albánie), Rüdiger (Německo), Jedvaj (Chorvatsko), Rodríguez (Švýcarsko) – Renato Sanches (Portugalsko), Tielemans (Belgie) – Coman (Francie), Alli (Anglie), KREJČÍ (Česká republika) – Milik (Polsko) by podle všeho mohla zatopit jakémukoliv soupeři na Euru.

A dost možná by největší nebezpečí hrozilo z levé strany, kterou opět obhospodařuje znovuzrozený letenský talent, nad kterým už kdekdo lámal neprávem hůl.

Související články

Další články