Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Čokoládová pleť a uhrančivé oči: Tahle princezna má být novou nejkrásnější holčičkou světa!

Jare Ijalana je nová nejkrásnější holčička světa.
+ Dalších 30 fotografií
Teprve pětiletá Jare Ijalana okouzlila svým půvabem snad celý svět. Nespočet lidí na sociálních sítích se rozplývá nad krásou roztomilé holčičky z Nigérie. Našli se už i takoví, kteří jsou přesvědčeni o tom, že tohle je nová nejkrásnější holčička světa. Souhlasíte?

Jmenuje se Jare Ijalana, je jí pět let a pochází z Nigérie. Dívenky si všimla fotografka Mofe Bamuyiwa, která je také autorkou fotografií. Z holčičky byla natolik unesená, že její fotky zveřejnila na sociálních sítích.

Netrvalo dlouho a lidé se začali nad malým andílkem rozplývat. „Je až neuvěřitelné, jak je tahle holčička krásná,“ píše se v komentářích. „Jara je takový malý anděl,“ píšou zase další. A mají pravdu.

Jara působí jako čokoládový andílek s rozkošnou tvářičkou. Už nyní je jasné, že malá Jara je novou nejkrásnější holčičkou světa a sesadila tak úřadující Thylane Blondeau. Podle dostupných informací není holčička profesionální modelkou, ale co není, může být.

Už nyní se o ni zajímají různí módní návrháři a má našlápnuto na velmi slibnou kariéru. Co na čokoládovou krásku říkáte?

Mohlo by vás zajímat

Další články