Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čokoláda se může mlsat i bez výčitek: Tyhle 3 důvody vás o tom zaručeně přesvědčí!

Zdroj: facebook.com/archiv
Patříte k milovníkům čokolády, ale čistě ze zdravotního hlediska se jí vyhýbáte jako čert kříži? Zapomeňte na předsudky o tom, že je nezdravá a že se po ní tloustne. Mlsat čokoládku je totiž povoleno. Tohle jsou tři pádné důvody!

Čokoláda, potravina, kterou ženy považují za hříšnou, ovšem úplně zbytečně. Dopřát si čas od času kvalitní čokoládu je dokonce prospěšné Proto se už nebičujte, pokud si čokoládu dopřejete, a naopak si konzumaci užívejte. Tohle jsou 3 důvody, které by vás měly přesvědčit o prospěšnosti čokolády.

1) Konec stresu

Pokud právě prožíváte nějaké těžké období, nemusíte se bát sáhnout po čokoládě Čokoláda pomáhá potlačovat vylučování stresových hormonů z nadledvinek, a tak se cítíme mnohem líp. Důležité je dopřávat si kvalitní čokoládu, která obsahuje vysoké procento kakaa. Náhražky opravdu nepomáhají. Zahoďte tedy antidepresiva a radši si kupte tabulku čokošky.

2) Snižuje krevní tlak

Trpíte vysokým tlakem? Pak i pro vás představuje čokoláda velkého pomocníka. Pravidelná dávka opět kvalitní čokolády rapidně snižuje krevní tlak, což je velmi prospěšné pro osoby trpící vysokým krevním tlakem. V tomto případě jdou kalorie stranou! Naordinujte si kostičku čokolády každý den

3) Podpora paměti

Učíte se na zkoušky? Pak se nebojte sáhnout po čokoládě. Je to povolený doping, který vám pomůže nejen získat tolik potřebnou energii, dokonce si díky čokoládě zapamatujete látku rychleji Čokoláda má totiž blahodárné účinky pro podporu paměti a bystření mysli.

Od teď se tedy už čokoládě nebraňte a užijte si její jedinečnou chuť. Navíc pro vás máme skvělou nabídku! Pokud chcete vyhrát s čokoládou, klikněte zde

Související články

Další články