Tuto matku tří dětí dohnala závislost ke třem transfuzím krve. Byla natolik chudokrevná, že mohla zemřít. Pokud do těla nedostane potřebnou dávku Coca-Coly, má těžké abstinenční příznaky. Přestanou jen tehdy, když se zase napije.

Jedenačtyřicetiletá Kathy se navíc narodila jen s jednou ledvinou, a tak je smrtelné riziko z pití Coca-Coly ještě větší. Po několika varováních od lékařů má opravdový strach, že ji závislost zabije. Jenže Kathy si nedokáže pomoct a Colu musí pít dál. Není schopná se sama posedlosti zbavit. Její jedinou a poslední nadějí je hypnoterapie.

„Několikrát jsem se snažila přestat. Za pár hodin se ale dostavily kruté abstinenční příznaky. Začala jsem se strašně potit a třást. Do toho mě strašně bolelo břicho. Moje závislost je hrozná a ničí mi život. Za den vypiji šest litrů tohoto nápoje a všude ho nosím s sebou,“ řekla Kathy.

Cukr z Coca-Coly ji připravil už o tři zuby.

Podle Kathy si veřejnost a lékaři dost dobře neuvědomují, že je závislost na Coca-Cole velmi vážná věc. Chtěla by proto varovat ostatní, aby s pitím tohoto nápoje plného cukru vůbec nezačínali.

Mladá žena si vytvořila závislost na Coca-Cole už ve svých 13 letech. Celou dobu si nepřipouštěla možné následky, dokud neotěhotněla. Během těhotenství trpěla akutní chudokrevností. Bylo jí řečeno, že to je právě kvůli Coca-Cole.

Krátce poté, co se Kathy narodil syn, ji začaly provázet žaludeční křeče. Při vyšetření se zjistilo, že má žena od narození jenom jednu ledvinu. Doktoři byli v šoku, když zjistili, kolik Coca-Coly žena za den vypije. Bylo jasné, odkud se křeče vzaly. Jedna ledvina neměla šanci zvládat enormní množství tohoto nezdravého nápoje.

Za Coca-Colu utratí Britka ročně přes 71 000 korun. Napadlo by nás, že když vypije takové množství Coly, bude mít nadbytek energie. Opak je pravdou. Kathy je abnormálně vyčerpaná.

Závislost na kofeinu se lékaři snažili obelstít kofeinovými tabletami. Bohužel neúspěšně.

Naštěstí jsou děti z matčiny posedlosti tak vyděšené, že Colu nepijí. Pro Kathy je teď jediným řešením, jak Colu přestat pít, hypnóza. Věří, že jí tato terapie pomůže. Jestli ani tohle nezabere, nechce si ani představovat, jak dopadne.

Doufáme v jediné, že ji Coca-Cola nezabije.