Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co znamená sníst lidskou placentu? To snad ani nechcete vědět! Radim Uzel to řekl bez obalu!

Sám by placentu nepozřel.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Sníst po porodu placentu? Pro někoho normální záležitost, pro jiného už jen představa je něčím odporným. Sexuolog Radim Uzel je toho názoru, že svým způsobem jde o kanibalismus, který je ale pochopitelný!

Na výsluní se dostává trend konzumace placenty. Sice jde o část lidského těla, ale na druhou stranu placenta údajně obsahuje mnoho nenahraditelných látek, které zpětně lidskému organismu pomáhají. Z hereček ji například snědla již Míša Tomešová. Andrea Kerestešová zase ochutnala polévku, jejímž základem byla placenta…

Věhlasný sexuolog Radim Uzel sice nad obědem z placenty ohrnuje nos, ale ženy, které tak činí, neodsuzuje.

„Lidé mohou jíst všechno. Pokud jim to chutná, tak ať si to dají. Je to částečně kanibalismus, ale lidojedů chodí po světě hodně, neslyšel jsem, že by to bylo zákonem zakázáno. Osobně to považuji za hnusné a zřejmě i většina lidí, ale když se podíváte, co jsou lidé všude po světě ochotni sníst, tak se člověk nemůže divit. Byl jsem v Číně, tam když přijdete do běžného obchodu, Evropanovi se ze sortimentu zvedne žaludek,“ uvedl Uzel pro eXtra.cz.

Podle známého sexuologa dokonce existuje legenda, že placenta má mít přenosné zázračné účinky: „Slyšel jsem, že když placentu zakopete pod jabloň, má údajně omlazující jablka,“ dodal Uzel.

Související články

Další články