Nudíte se? Kupte si medvídka mývala. Nebo si pronajměte přítele. Opravdu. Existuje webovka nazvaná výmluvně rentafriend.com, kde si skutečně můžete za peníz obstarat společnost. Na sledování televize, na svatbu (když jdete jako host samozřejmě), na koncert… Za padesát dolarů na hodinu. Takže klidně pourážejte všechny kolem sebe a pak rozbijte prasátko.

Jestli máte kamarádů dost, pořiďte si svoji hvězdu. Stačí se zaregistrovat na International Star Registry (IRS), která pronajímá lidem hvězdy už od roku 1979. Jsme zvědaví, jak zabráníte tomu, aby vám na tu vaši ostatní lidé nekoukali. Hihi.

Co si třeba zahrát na hvězdu? Další věcí, kterou si můžete na den či dva obstarat, je osobní paparazzi. Prostě frajer, co za vámi bude několik hodin vkuse lézt a u všeho vás fotit, abyste dostali pocit důležitosti. Super, ne? Nekecáme, svoje klíště s objektivem si můžete objednat na Celeb4aday.com.

Vlastníte firmu a nevíte, jak jí zajistit originální reklamu? Pronajměte si něčí obličej na buymyface.com. Na ten pak načmárejte, co potřebujete a nechte dotyčného chodit po vašem městě. Tak.