Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Co všechno naše matky neměly? Podívejte se na 5 těhotenských vychytávek dnešní doby!

Bereme je jako samozřejmost, ale naše maminky dokážou funkčnost dnešních udělátek docenit daleko více než my.

Moderní doba si žádá moderní vybavení a člověk je tvor zhýčkaný.

Tady je pět věcí, bez kterých moderní matka nedá ani ránu!

1. Lízátka proti nevolnostem

Ranní nevolností trpí 75 % žen. Pokud jste jednou z nich, máme pro vás báječný tip. Minimalizovat potřebu zvracet můžete pomocí lízátek pro těhotné, která obsahují zázvor. Ten by měl nevolnosti zmírnit nebo jim úplně zamezit. Pokud nejste na sladké, vyzkoušejte zázvorový čaj.

2. Jednorázové pleny

Naše matky, babičky i prababičky měly s procesem praní spoustu práce. Hodiny namáčení, vyváření, ručního praní a nakonec žehlení a to vše pořád a pořád dokola. I když se plno moderních maminek jednorázovkám brání, dnešní doba si rychlost a efektivitu (i v mateřství) přímo vyžaduje.

3. Ohřívače mléka a sterilizátory lahviček

Zmáčknout jedno tlačítko a počkat. Nic víc, nic míň. Šikovné přístroje dnes dokážou šetřit čas i spotřebu energie. Kde jsou ty doby, kdy se mléko muselo ohřívat ve vodní lázni a lahvičky se následně vyvářely!

4. Gymnastické míče a kojicí polštáře

Většina žen trpí bolestmi zad a natékáním nohou. Gymnastický míč se nafoukne do potřebné tvrdosti a žena na něm může cvičit, protahovat se, odpočívat nebo posilováním připravovat svalstvo na porod. Kojicí polštáře poskytnou příjemnou úlevu nastávajícím maminkám zejména během spánku.

5. Těhotenské aplikace

Maminka má vždycky pravdu, ale moderní mobilní aplikace jí mohou už směle konkurovat. Pokud si do vašeho telefonu stáhnete aplikaci pro nastávající maminky, bude vás sama upozorňovat na vývoj plodu, o jeho poloze, váze i velikosti. Jednou z těchto vychytaných aplikací je i BabyTouch. Ta vás provede celým těhotenstvím a poradí vám, co je vhodné, čeho se vyvarovat, co si zabalit do porodnice nebo kdy si nechat udělat 3D ultrazvuk. Kromě jiného si v těhotenské aplikaci můžete vytvořit z fotek časosběrné video, na které se jednou s velkou radostí podíváte.

Mohlo by vás zajímat

Další články