Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co ve filmu Vlk z Wall Street doopravdy šňupali a další 4 věci, které jste o filmu nevěděli!

Za tuhle roli Oscara nezískal.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Sex, drogy a peníze! A taky prostitutky, bizarní hry s trpaslíky a Wall Street jak z dob Divokého Západu. V hlavní roli Leonardo DiCaprio a krásná Margot Robbie. Film byl inspirován životem opravdového vlka z Wall Street - Jordana Belforta. Tady jsou věci, které jste o filmu netušili!

1. Kila kokainu, nebo…?

Herci by asi měli radost, kdyby jim štáb zprostředkoval pravý kokain, ale samozřejmě měli smolík. Svými hollywoodskými nosíky šňupali prášek vitaminu B. I když to bylo nepříjemné, tak jim to prý dodávalo víc energie.

2. Fuck!

Vlk z Wall Street se zapsal do dějin kinematografie i díky tomu, že je v něm nejčastěji použita nadávka „fuck“. A to rovnou 506× za 180 minut.

3. Spálený zadek a bolavá tvář Leonarda DiCapria

Před natáčením erotických scén si Leonardo DiCaprio ošklivě popálil zadek, když si sedl na mramor rozpálený od filmových reflektorů. Tady dostal hodně, hodně silnou facku od filmové manželky Margot. Ta se dokonce bála, aby ji herec později nežaloval.

4. Erotické scény

I když se všichni herci tváří, že postelové scény nejsou nic náročného, tak opak je pravdou. Margot Robbie si musela dát před žhavou scénkou s Leem tři panáky. DiCaprio naproti tomu totálně zvoral líbací scénu s Emmou (Joanna Lumley). Byl tak nervózní, že to dopadlo dobře až na 27. pokus!

5. Ach, ty retuše

Ve filmu dračici Margot dodatečně prodloužili nohy. Herečka měří pouhých 165 cm, ale ve filmu vypadá vyšší. Později herečka řekla, že o ničem netušila, a dodala, že by s podobným upravováním nesouhlasila.

Související články

Další články