Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Co vás v DUBNU čeká a nemine: Berani se zamilují. Štíři si budou užívat

Zdroj: Profimedia
Máme tu začátek dubna. Jednotlivá znamení čekají během celého měsíce mnohá překvapení. Někteří natrefí na novou lásku, jiní si budou užívat milostné eskapády. Během dubna ale dobrodružství nemine téměř nikoho. A kdo se může na duben nejvíce těšit?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani se budou mít v průběhu dubna dobře hlavně po milostné stránce. Dosud byli zvyklí si užívat s jedním nebo více lidmi najednou a až teď natrefí na opravdovou lásku. Ve skrytu duše po ní toužili celou dobu, ale báli se to vyslovit nahlas.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býci romantici mají většinou vztahy v pořádku a bude to tak i nadále. Láska jim přeje a oni ji umí hýčkat. S býkem chce chodit opravdu každý. Ten se přímo vyžívá v dlouholetých vztazích a je věrný až za hrob. Pokud jste klofla právě jeho, tak se snažte, ať o něj nepřijdete.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Přelétaví blíženci se neustálí ani v dubnu. I když mají mnohdy dvě rande za víkend, nic jim není dost dobré. Možná by se nad sebou mohli zamyslet a zkrátka přijmout, co jim život nabízí. Ne všechno si musí zákonitě sednout na první dobrou, tak buďte otevřenější.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak má smysl pro spravedlnost, i proto si ho v práci cení jako dobrého šéfa. V pracovní oblasti se mu bude dařit i nadále. Lidé okolo něj ho mají rádi a váží si ho. On jim na oplátku vychází vstříct. A tak to má být.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev má kolem sebe spoustu přátel, ale tak nějak neví, kdo je jeho srdci blíž. Měl by si uvědomit, že jeho přátelé tu nebudou věčně a cenit si jich na 100 %, jinak by mu taky mohli zmizet jako pára nad hrncem. V dubnu mají lvi čas napravit všechny svoje mouchy.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panna miluje pořádek a na tom se nic nezmění ani v dubnu, jelikož ať je zima nebo jaro, panna pořád šůruje. Nejvíc ji naštvete, když jí v zablácených botách nakráčíte do sterilní chodby. To s nimi pak nebudete zadobře, a to nechcete.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhy budou tradičně váhat, zda se jim líbilo více v zimě, nebo teď. Nakonec se ale ustálí a budou spokojené samy se sebou, což je pro ně extrémně důležité. Jestli má totiž někdo problém s nedůvěrou v sebe sama, je to právě váha.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štír bude v dubnu jak z divokých vajec. Užije si, co to půjde. Doteď byl uvězněn v dlouholetém vztahu, a tak není divu, že je jako utržený ze řetězu. Myslí si, že má nárok si pořádně užít. V práci mu ale zaspávání tolerovat nebudou, a tak by si měl dát bacha.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelec odjakživa touží po moci a penězích a ani v dubnu se na tom nic nezmění. Bude rozhazovačný jako vždycky. Nerad si odpírá slasti života a v dubnu jich bude víc než dost. Po lásce bude ale toužit marně. Tu potká až v dalších měsících.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozoroh dá na rodinné prostředí, i proto jarní měsíc stráví se svými nejbližšími. Na party ho neužijete. On si raději zaleze ke krbu a uvaří si hrnek čaje. Tento rituál provozuje, i když se teploty šplhají k nebi. Toto znamení je velmi stereotypní. Pokud vám to není blízké, rychle pryč.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

S vodnářem se vám bude dobře povídat. Ten totiž umí naslouchat, takže pokud máte nějaké trable, bušte na dveře kamarádce narozené v tomto znamení. Nikdy vás neodmítne a dobře vám poradí. Duben budou mít vodnáři zvláště nabitý.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Pro rybu duben není tím pravým měsícem. Bude se topit v množství práce, kterou nemůže zvládnout. Naštěstí má kolem sebe dostatek lidí, kteří jí s ní pomohou, takže nemusí mít zbytečné obavy. Přátel má dost.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články