Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Co vás tento týden čeká? Ryby dostanou vyhazov, Berani budou čelit zkoušce

+ Další 3 fotografie
Jste zvědaví, co si pro vás tento týden připravily hvězdy? Květen se pomaličku chýlí do svého konce a připravil si pro nás pořádnou dávku emocí! Celé dny se budou točit hlavně kolem práce a nasazení. Jak bude vypadat tento týden? Znamení zvěrokruhu vám to napoví!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Budete vystaveni zkouškám v oblasti práce. Bude to pořádný záhul, ale nakonec všechno zvládnete na jedničku. Ve volném čase se budete věnovat především své rodině, která si pro vás připravila malé překvapení. O víkendu si dejte pozor na emoční výkyvy, mohly by vám pěkně zavařit situaci.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Vaše komunikační schopnosti budou tento týden na vzestupu. Budete sršet inteligencí a kamkoliv přijdete, budete doslova zářit. Užijte si tento týden, je jen váš!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Na začátku týdne budete plní energie, která vás pak ovšem opustí. Je na čase se zamyslet nad svou životní situací a trochu zvolnit. O víkendu si užijete zasloužený odpočinek.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Seznámíte se s novými lidmi, kteří budou mít velký vliv na váš kariérní postup. Nebojte se toho a ukažte své přednosti.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Vaše pozornost se zaměří na nápravu v mezilidských vztazích. Podaří se vám změnit svůj postoj k dané osobě. Nakonec si budete spolu perfektně rozumět a všechny nešvary budou pryč.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Nebudete mít zrovna lehké období. Na pracovišti se setkáte s intrikami. Víte, že nic netrvá věčně a na každého jednou dojde. I přesto, že to bude těžké, si zachováte patřičný nadhled.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Čekají vás krásné chvilky s vaším partnerem. Romantickou večeři můžete čekat v druhé polovině týdne. V práci však budete jako ve snách.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Celý týden budete zamyšlení a budete mít černé myšlenky. Budete přemýšlet nad svojí prací a jak ji změnit. Nezoufejte, pozitivní dny zase přijdou!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Přešlapy, které jste napáchali minulý týden, vám zavaří i na začátku týdne… Pokusíte se o jejich nápravu, i když vás to bude stát hodně času. O víkendu půjdete načerpat novou energii do lesa.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Budete trochu bojovat s únavou. Předchozí dny pro vás byly náročné, takže toho budete mít plné kecky. Nakonec se ke všemu postavíte čelem a zvládnete všechnu práci, kterou si usmyslíte.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vaše citlivost se projeví v úterý. Bude se vám chtít brečet nad každou věcí, která se vám stane. Od pátku se všechno zase ustálí a vy zažijete víkend plný pohody a sluníčka.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ovládejte své emoce a vznětlivost. Čeká vás vypjatá situace na pracovišti, a pokud ji nezvládnete, může vás čekat i vyhazov! Dejte si na to pozor!

Mohlo by vás zajímat

Další články