Beran

Práce: Karta Královna holí vám do práce přináší optimismus a spoustu energie, se kterou se hravě popasujete s každým problémem. Budete mít silnou intuici, která vám pomůže odhalit příčinu překážek, a dostatek sil, abyste je snadno překonali. Na pracovišti se budete cítit skvěle a vztahy s kolegy budou velmi dobré, takže vám nebude vadit dokonce ani nutnost dělat přesčasy. Rodina: Karta Osm mečů vám prozrazuje, že situace ve vaší rodině bude tento měsíc jistým způsobem patová a dlouho se nebude moct pohnout z místa. Budete se cítit sevřeni a omezováni protikladnými názory vašich příbuzných. Budete hodně uvažovat, co s tím dělat, ale na nic rozumného nepřijdete. Až nakonec koncem měsíce se energie uvolní a věci se najednou pohnou kupředu a vyřeší samy od sebe.

Býk

Práce: Karta Šest holí vám předpovídá velké pracovní a kariérní úspěchy, za které sklidíte zasloužený obdiv. Kolegové k vám budou vzhlížet a budou se snažit něčemu se od vás přiučit, aby taky mohli být tak úspěšní jako vy. Budete hrdí na to, co se vám povedlo, a budete si to užívat, ale neusínejte na vavřínech, protože jsou před vámi další zajímavé pracovní výzvy! Rodina: Karta Svět znamená, že v rodinných vztazích se některé věci konečně úspěšně vyřeší, rozuzlí a uzavřou. Budete velmi spokojeni s výsledkem a budete si ho užívat společně s lidmi, které máte rádi, v atmosféře plné radosti a souladu. Je vhodná doba připravit se na nové začátky a plánovat další dlouhodobé záležitosti, konečně k tomu budete mít vhodné možnosti!

Blíženci

Práce: Karta Osm mincí vás potěší skvělou předpovědí, protože znamená naplnění vašeho pracovního snažení! Konečně budete sklízet ovoce své práce a budete mít příjemný pocit, že jste to nedělali zbytečně. Po finanční stránce si polepšíte a to vás bude motivovat k tomu, abyste pokračovali s vytrvalostí a vysokým nasazením dále kupředu na profesní dráze, kterou jste si zvolili. Rodina: Karta Deset mečů vám věští vyvrcholení nějaké rodinné vztahové krize, která bude mít něco společného s rozdílnými názory, ale mohou v tom být zapleteny i nějaké ty majetkové záležitosti. Něco, co se dlouho nemohlo vyřešit, teď vyvrcholí v nějaké výměně názorů, ale pak se pročistí vzduch a najednou celý problém odezní a budete si se svými příbuznými skvěle rozumět.

Rak

Práce: Karta Pět mincí vám prozrazuje, že v pracovní oblasti se budete potýkat s dočasnou krizí a finančními nebo materiálními komplikacemi, které vám budou po většinu měsíce komplikovat postup kupředu. Naštěstí to však nebude ani zdaleka tak černé, jak to na první pohled bude vypadat, a když se na věci podíváte z jiného úhlu pohledu, pochopíte, že řešení je mnohem jednodušší, než jste si mysleli! Rodina: Karta Deset mincí znamená krásnou hojnost a spokojenost v domácím životě a v kruhu nejbližších. Nebude vám nic chybět, budete si užívat materiální a finanční dostatek, příjemnou atmosféru a výborné a klidné vztahy. Občas vám snad bude chybět trocha dobrodružství a aktivněji prožitý volný čas, ale vaši příbuzní budou dávat přednost odpočinkovému programu.

Lev

Práce: Karta Blázen značí, že největší pracovní úspěchy vás čekají, když najdete odvahu vyzkoušet nové a netradiční postupy a ubírat se po nevyšlapaných cestičkách. Vaše okolí nad tím možná bude kroutit hlavou a bude si myslet, že je to šílené, ale měli byste důvěřovat své intuici, vyplatí se vám to. Velmi vás překvapí, že něco, co jste vyzkoušeli jako spontánní nápad a nic jste od toho nečekali, vám nakonec přinese ohromné úspěchy a zisk! Rodina: Karta Sedm holí vám říká, že v rodině budete doslova překonávat sami sebe a zvládnete toho pro své blízké udělat mnohem více, než jste si kdy mysleli, že je ve vašich silách! Za to sklidíte zaslouženou vděčnost, obdiv a jednou, až bude potřeba, vám to příbuzní oplatí. Budete potřebovat hodně průbojnosti, aby se vám povedlo vyřídit některé důležité a komplikované věci, ale úspěch máte již na dosah ruky!

Panna

Práce: Karta Čtyři meče je předzvěstí období dočasného klidu, bude to však spíše ticho před bouří. Důležité pracovní projekty se na chvíli dostanou do pozadí a nebudou se hýbat kupředu, takže se budete věnovat spíš menším a vedlejším věcem a dodělávat si různé resty. Díky tomu si budete moct trochu odpočinout a ujasnit si své priority, ukáže se, že to bude velmi užitečné a pomůže vám to v dalším postupu kupředu. Rodina: Karta Královna mincí vám slibuje velmi příjemné období v domácím životě. Budete si užívat materiální a finanční hojnosti, někdy dokonce až nadbytku, a nic vám po této stránce nebude chybět ke spokojenosti. Bude vás bavit pečovat o svoji rodinu a domácí hnízdečko a budete mít velmi silný smysl pro rodinný život, jiné aktivity ve volném čase nebudete téměř vůbec vyhledávat a doma vám bude skvěle.

Váhy

Práce: Karta Smrt vám prozrazuje, že v pracovní oblasti se toho v nejbližší době ve vašem životě hodně změní. Budete se muset rozloučit s něčím, čemu jste se poměrně dlouhou dobu věnovali, takže vám to již přirostlo k srdci, i když ve skutečnosti to zas tak skvělé nebylo a mělo to své mouchy. Loučení bude těžké, ale přínosné, protože díky tomu se vám otevře prostor pro nové začátky a budete moct přijmout úplně nové výzvy! Rodina: Karta Čtyři mince vám říká, že v domácím životě pro vás teď bude velmi důležitá stabilita a materiální zázemí. Když se v lásce a kariéře budou věci rychle a nečekaně měnit, právě rodina a domov pro vás budou pevnými body v životě, kde budete pociťovat jistotu a oporu.

Štír

Práce: Karta Sedm pohárů vás upozorňuje, že budete mít sklon stavět si vzdušné zámky a upínat se na možnosti a naděje, které nejsou příliš realistické. Více než takové prázdné snění se vám vyplatí zaměřit se na jednu věc, která je opravdu perspektivní, a té se systematicky věnovat. V opačném případě totiž hrozí, že se vaše vzdušné zámky najednou z ničeho nic rozplynou a vy zjistíte, že vám nic nezůstalo! Rodina: Karta Mág vám prozrazuje, že mezi svými blízkými budete šedou eminencí, která tahá za skryté nitky osudu a plánuje věci i za ostatní lidi – samozřejmě k jejich prospěchu! Bude se vám líbit pocit, že máte věci pod svojí kontrolou a že právě vy udáváte tempo, i když si vaši nejbližší možná myslí pravý opak. Bude to takové vaše drobné tajemství!

Střelec

Práce: Karta Velekněžka vám naznačuje, že v pracovní oblasti vám bude velmi užitečná intuice, a když budete důvěřovat svým pocitům, tak rozhodně neuděláte chybu! Některé věci budou na první pohled vypadat jinak, než doopravdy jsou, a právě díky intuici odhalíte, co se skrývá pod povrchem. Možná budete velmi překvapeni a rozhodně vám to pomůže v nějakém důležitém rozhodování! Rodina: Karta Král pohárů vám dodává do rodinného života láskyplnou energii a zároveň moudrost a rozvážnost. Budete stmelovat svoji rodinu a na oplátku budete pociťovat u nich oporu a materiální i citové zázemí – to druhé bude důležitější! Schopnost vcítit se do pocitů ostatních bude velmi důležitá pro udržení a rozvíjení dobrých rodinných vztahů.

Kozoroh

Práce: Karta Královna mečů vás učí, že upřímný a otevřený přístup vám bude velmi užitečný ve vaší kariéře. Někdy máte sklon na něco si hrát a určité věci předstírat, abyste na své okolí udělali lepší dojem a zajistili si postup nahoru, ale teď se po vás bude vyžadovat něco úplně jiného. Nadřízení překvapivě ocení, když budete mít odvahu projevit svůj skutečný názor a schopnosti a nebudete si na nic hrát. Rodina: Karta Osm pohárů znamená období určité vnitřní osamělosti, i když ve skutečnosti budete se svými příbuznými trávit poměrně hodně času. Neubráníte se však pocitu, že jste hodně rozdílní a že vás ve spoustě věcí nechápou, takže budete mít sklon uzavírat se do sebe a raději příliš nemluvit o věcech, které jsou pro vás opravdu důležité. Je to osamělá cesta, ale bude vám vyhovovat.

Vodnář

Práce: Karta Pět mečů vás upozorňuje, že v pracovní oblasti se proti vám mohou obrátit vaše vlastní negativní očekávání a přehnaný pesimismus. Sklony k negativnímu myšlení vám totiž mohou zavřít dveře k některým novým příležitostem – budete si zkrátka myslet, že na to nemáte, tak to ani nezkusíte! Ale to by byla velká chyba! Vezměte si raději ponaučení z cizích chyb a zkuste si na ně dávat pozor. V takovém případě vy jistě uspějete, dokonce i tam, kde jiní před vámi selhali! Rodina: Karta Devět holí s sebou přináší energii napětí, chvílemi budete mít pocit, že hádka je na spadnutí, ale ona ne a ne přijít. Budete se cítit, jako kdybyste byli sami proti všem, i když ve skutečnosti jsou někteří příbuzní na vaší straně, jen to nedávají příliš najevo navenek. Situace směřuje k pročištění energií a skrytý konflikt se již co nevidět vyřeší.

Ryby

Práce: Karta Rytíř mincí vám věští velkou šanci na skvělé zisky a záviděníhodné výdělky! Nepřijde to ovšem zadarmo, budete pro to muset něco udělat a snažit se – ale nebude to nijak těžká práce, takže to zvládnete hravě! Nejdůležitější pro zajištění dlouhodobého úspěchu a pravidelného přísunu financí bude vaše vytrvalost a trpělivost, nadřízení potřebují mít pocit, že je na vás stoprocentní spolehnutí. Rodina: Karta Císař vám prozrazuje, že svojí rodině budete vládnout pevnou rukou – nebo naopak, že jí pevnou rukou bude vládnout někdo jiný a vy se budete muset přizpůsobit jeho autoritě! Každopádně budou vaše rodinné záležitosti velmi záviset na rozdělení moci, a to bude otázka, okolo které bude vznikat napětí a o kterou se bude tak trochu bojovat, i když naštěstí pouze čestnými prostředky!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz