Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Co vás doma čeká a nemine? Náš rodinný horoskop pro všechna znamení je tady!

Karta Devět mečů prozrazuje Rybám, že mají sklony trápit se pro některé
věci v rodině, které nelze v této chvíli změnit.
Zdroj: Astrohled
Léto ještě nekončí a to znamená spoustu času pro rodinné vztahy! Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, co vás doma čeká a nemine!

Beran

Karta Dvě mince vám předpovídá, že do vašeho rodinného života se blíží velmi pozitivní změny! Možná se vám do nich zpočátku nebude příliš chtít, ale nakonec budete velmi příjemně překvapeni tím, jak skvělá bude nová situace pro vás i pro vaše blízké. Může se jednat například o stěhování, rekonstrukci bydlení nebo třeba o nástup dětí do nové školy či nějakou jinou podobnou změnu. Když vám jednou změny zaklepou na dveře, neměli byste s jejich uskutečněním příliš otálet, ale využít příležitost, dokud je zde. Zároveň se však snažte nevrhat se do nových věcí příliš po hlavě, ale dopřát si aspoň trochu času a prostoru na to, aby se nová situace trochu ustálila a abyste se v ní „zabydleli“. Je totiž velmi pravděpodobné, že se nebude jednat pouze o jednu změnu, ale že jich bude celá série. Všechno to však budou „pouze“ změny na materiální úrovni – po stránce vztahů se nic nezmění a všechno zůstane při starém, v tom nejlepším smyslu slova. Díky tomu budete ve svých blízkých pociťovat oporu a stabilitu v proměnlivých časech a to bude skvělé.

Býk

Karta Poslední soud vám věští, že v rodině pro vás nastává čas bilancování předchozího období, jeho úspěchů i neúspěchů. Toto období pro vás bude jistým způsobem přelomové, i když spíš na vnitřní, duchovní úrovni, než aby se něco měnilo ve skutečném, vnějším světě. Přesto je dost možné, že pod vlivem těchto duchovních změn nakonec pocítíte chuť změnit něco i na materiální úrovni – třeba předělat vaše bydlení, změnit některé rodinné rituály nebo něco podobného, a to tak, aby nové uspořádání věcí lépe odráželo vaše nové pocity. Poslední soud vám přináší velkou šanci na vyřešení určitého dlouhotrvajícího konfliktu ve vaší rodině. To, co se doposud nemohlo pohnout z místa, se najednou vyřeší téměř samo a budete z toho velmi překvapeni. Společně se svými blízkými najednou odhalíte skutečnou podstatu vašich neshod a uvědomíte si, že řešení je někde úplně jinde, než kde jste ho doposud hledali. Přichází období nových začátků, užívejte si ho naplno a využijte potenciál, který vám přináší. Podobné energie se totiž neopakují často, tak jim dovolte, ať změní váš život k lepšímu!

Blíženci

Karta Císařovna je pro rodinné vztahy a domov výjimečně příznivá a přeje hlavně mateřství a rodičovství. Mnoho Blíženců bude v tomto období uvažovat o založení rodiny nebo pořízení dalšího potomka, i když jste o tom předtím možná vůbec nepřemýšleli. Starší ročníky zas velmi silně zatouží po vnoučatech. Abyste využili tuto pozitivní energii naplno, snažte se v nadcházejícím období věnovat co možno nejvíce času a sil péči o děti ve vaší rodině, ať už jsou vaše vlastní, nebo nikoliv. Bude vás bavit hrát si s nimi a vymýšlet pro ně různý zajímavý program. Stranou však nezůstane ani vaše domácnost, protože Císařovna je kartou ženského pečujícího principu, který se projeví i zde – bez ohledu na to, jestli jste žena, nebo muž. Bude vás velmi bavit a naplňovat zkrášlování a zútulňování vašeho rodinného hnízdečka. Toužíte to však dělat nejen pro sebe, ale hlavně pro vaše blízké, pro partnera a rodinu, takže se budete snažit řídit jejich vkusem, nikoliv pouze vaším vlastním. Pak vás bude velmi těšit, když uslyšíte pochvalná slova, a budete vědět, že jste svým milovaným udělali radost.

Rak

Karta Královna holí vám prozrazuje, že v domácnosti a rodině nacházíte velkou seberealizaci a péče o ně vás baví – ale pouze v případě, že si můžete dělat věci podle sebe a projevit svou vlastní iniciativu. Potřebujete mít svoji domácnost pod vlastní kontrolou, což může být trochu problém pro ty Raky, kteří žijí ve vícegenerační domácnosti – pozor například na sklon zaplétat se do sporů s tchyní, většinou kvůli malichernostem! V rodinném životě budete iniciativní a budete ve svém rodinném kruhu vládnout pevnou rukou. Vždy budete mít velkou radost z toho, když se vám povede věci dobře zorganizovat a připravit, přinese vám to pocit zadostiučinění a seberealizace. Závěr léta je pro vás vhodnou dobou pro jakékoliv rodinné aktivity i pro vylepšování vašeho bydlení. Bude se vám dařit, jen pozor na hrozící výměny názorů s někým, kdo by si snad troufl mít na věci jiný názor než vy. Možná by neuškodilo udělat občas nějaký kompromis a ústupek, protože i ostatní touží udělat si někdy něco po svém, i když vám to možná neřeknou nahlas. Tak jim k tomu dejte prostor!

Lev

Karta Osm mečů vás upozorňuje na poněkud komplikovanější období ve vztazích s vašimi blízkými. Budete mít podivný pocit, jako by vás něco svazovalo a znemožňovalo vám posunout se kupředu. Sice nebudete vědět, co přesně to je, ale budete mít sklon vinit z této patové situace staromódní a zkostnatělé názory některých vašich příbuzných. Byli byste rádi, kdyby vás konečně přestali omezovat, ale zároveň budete cítit silný pocit odpovědnosti, který vám bude bránit v tom, abyste se na určité věci jenom tak vykašlali. Nad tím, jak co nejlépe vyřešit zamotanou situaci, se budete hodně zamýšlet – ale bezvýsledně! O to větší bude vaše překvapení, když později zjistíte, že řešení je až překvapivě snadné a máte ho na dosah ruky! Bude to však chtít, abyste se podívali na věc z jiného úhlu pohledu, a to pro vás bude těžké, protože jste zatíženi stereotypem, na který jste si již zvykli. Velmi užitečné proto bude popovídat si o vaší rodinné a bytové situaci s někým z vašich dobrých přátel. Nebojte se být otevření a upřímní, pomůže to. Budete velmi překvapeni, jak vám takový rozhovor otevře oči a ukáže vám úplně jiné a nové možnosti!

Panna

Karta Osm mincí vám prozrazuje, že spokojený domácí a rodinný život si nyní bude vyžadovat pravidelnou pozornost a péči – ještě více, než máte obvykle ve zvyku. Domácí práce, úklid, vaření, předělávání bytu nebo věnování se dětem vám budou zabírat více času, než jste byli doposud zvyklí, ale na druhé straně budete za sebou vidět výsledky své práce, takže vás to bude těšit a motivovat. Vaše rodinné zázemí bude spokojené, vyrovnané, klidné a po materiální stránce si budete žít v dostatku a spokojenosti. To neznamená žádný mimořádný luxus, ale přesně a právě to, co potřebujete. Bude velmi příjemné uvědomit si, že si konečně nemusíte dělat starosti kvůli rodinným financím. Velmi prospěšné bude, když vyzkoušíte udělat si doma co nejvíce věcí svépomocně. Nejenže díky tomu ušetříte, ale zároveň budete moct být hrdí na svoji šikovnost a budete z toho mít dobrý pocit. Vztahy s příbuznými si budou vyžadovat pravidelnou pozornost – lepší bude ozvat se třeba prarodičům nebo tetě častěji, i když jen na chvilku, než jednou za čas na dlouho. Vyvolá to u nich mnohem lepší pocit, že se o ně skutečně zajímáte.

Váhy

Karta Dva poháry vám slibuje nádherné období plné lásky a pocitu spolupatřičnosti! V rodině budete táhnout za jeden provaz a budete si skvěle rozumět. Ještě lepší však bude váš vztah s vaším životním partnerem, se kterým budete tvořit velmi harmonickou a sehranou dvojici – ať už jste spolu dlouho, nebo teprve krátce. Tato karta velmi přeje párovému soužití, proto pokud se svým protějškem dosud nesdílíte společnou domácnost, je nejvyšší čas se nad tím zamyslet a velmi příznivá doba to zkusit. Velmi snadno se na všem společně domluvíte a bude vám to skvěle klapat, od podobného vkusu na zařízení až po rozdělení drobných každodenních domácích povinností. Společná domácnost však bude dělat radost i těm Váhám, které ji sdílejí v dlouholetém manželství nebo partnerství. Budete mít radost z každé drobnosti, kterou můžete svému protějšku udělat radost. Naopak, pokud jste single, budete chvílemi pociťovat mezi svými čtyřmi zdmi osamělost a bude vás to spíš táhnout ven, kde na vás budou čekat příležitosti k seznámení.

Štír

Karta Pět mincí vám předpovídá drobné finanční nebo materiální komplikace, které ovlivní váš rodinný život. Je dost pravděpodobné, že se vyskytnou nějaké technické a praktické problémy týkající se vašeho bydlení, které budete muset řešit. Chvílemi budou vaše vyhlídky vypadat trochu pesimisticky, ale nenechejte se zviklat, protože situace se nakonec nečekaně rychle změní k lepšímu. Po materiální stránce se nejspíš budete muset dočasně trochu uskromnit a šetřit, ale naštěstí to pro vás nebude komplikované. Otázku, jak snížit výdaje za domácnost, pojmete kreativně a bude výzvou zkusit si doma udělat co nejvíce věcí svépomocně, vykouzlit skvělé jídlo z levných surovin nebo sehnat v akci něco, za co byste jinak museli utratit spoustu peněz. Když do podobných tvořivých činností zaměřených na šetření zapojíte i svého partnera a děti, bude to překvapivě zábavné a zajímavé a užijete si při tom spoustu společné legrace. Díky této zkušenosti pochopíte, že domácí štěstí a rodinná pohoda ani zdaleka nezávisí na tom, kolik peněz máte na svém bankovním účtu!

Střelec

Karta Deset mincí vám věští velmi příjemné a krásné období plné hojnosti a materiálního dostatku. Po stránce financí a majetku bude vaše rodina vzkvétat a to vám umožní dopřát si spoustu věcí, po kterých jste již dlouho toužili. Velkorysí budete i ke svým příbuzným a potěšíte je různými dárečky a pozornostmi. Děti budou samozřejmě na přední příčce a budete velmi rádi, že do nich konečně můžete investovat tolik, kolik si zaslouží. Materiální hojnost však může mít i své stinné stránky. Nejspíš budete muset trávit hodně času v práci, takže na sebe budete mít jako rodina o něco méně času a budete muset trochu pozměnit některé své společné plány. Dávejte si však pozor i na nudu, ke které je snadné sklouznout, když člověk získá všechno, co si přál, a nemusí se již o nic snažit. Nakonec si možná uvědomíte, že v jistém smyslu tak trochu závidíte některým přátelům, kteří mají sice méně finančních prostředků, ale zato více času a energie pro rodinný život a společné aktivity. Všechno je o tom, najít rovnováhu a mít dostatek prostředků pro spokojený život, ale přitom neobětovat jejich vydělávání jiné důležité věci v životě.

Kozoroh

Karta Viselec naznačuje příchod období, kdy věci ve vašem rodinném životě a domovu jakoby ustrnuly v mrtvém bodě. Přáli byste si, aby se některé věci pohnuly kupředu, aby se vyřešily určité neshody a nedorozumění nebo aby se vyjasnila bytová či majetková situace, ale rozhodně byste neměli tlačit na pilu – ničemu by to nepomohlo. Všechny věci mají ten správný čas, a ještě nenastala vhodná doba vypořádat se s těmito záležitostmi, ještě si na to budete muset chvíli počkat, i když vás to bude trochu frustrovat. Dopřejte si odpočinkové období a snažte se doma neřešit žádné komplikované otázky, které by mohly vést ke vzniku konfliktů. Bude to chtít trochu sebezapření, ale bude to velmi užitečné. Díky tomu, že se na několik týdnů trochu více stáhnete do sebe, získáte spoustu času pro uvažování o životě a o věcech, které jsou pro vás skutečně důležité. Nejspíš si v průběhu tohoto období uvědomíte, že jste se k některým věcem stavěli nesprávně, a přehodnotíte své životní priority. Pak si s překvapením uvědomíte, že to, co jste vnímali jako problém, ve skutečnosti žádný problém není!

Vodnář

Karta Eso pohárů vám do rodinného života přináší hluboké a velmi naplňující city, které budou velmi osvěžující a přinesou vám do života novou motivaci a energii. Díky tomu, že budete mít ve svém okolí lidi, kterým na vás skutečně záleží a budou vám to dávat najevo, se vám najednou bude chtít dělat spousta věcí, vylepšovat své bydlení, rozvíjet své záliby a podnikat společné aktivity s rodinou a dětmi. Díky této pozitivní zkušenosti si uvědomíte, jak důležitá pro vás je vaše rodina a dobré vztahy s příbuznými. Tak trochu si zároveň vstoupíte do svědomí, protože si uvědomíte, že jste je poslední dobou trochu zanedbávali a že byste to měli změnit. V nejbližších týdnech se můžete těšit na spoustu nádherných a nezapomenutelných rodinných zážitků. Skvělé budou i akce s dobrými přáteli, které podniknete u vás doma. Domov a rodinný život vám budou dělat radost jako již dávno ne a budou vám přinášet hlubokou a nefalšovanou spokojenost. Pozná to na vás celé vaše okolí, protože bude na první pohled jasné, že vás v životě něco velkého těší, tak moc budete zářit dobrou náladou!

Ryby

Karta Devět mečů vám prozrazuje, že máte sklony trápit se pro některé věci v rodině, které nelze v této chvíli změnit. V nejbližších týdnech si budete poměrně často dělat starosti kvůli někomu z vašich příbuzných nebo kvůli něčemu, co souvisí s vaším bydlením. Nekonečné přemýšlení vám však příliš nepomůže, protože budete mít pořád pocit, že neexistuje žádné uspokojivé řešení dané situace. Tarot vám však radí, že těmito negativními myšlenkami byste se pokud možno neměli příliš zabývat. Nejlepší je uvědomit si, že na vás již opět útočí, ale nerozvíjet je dál a nechat je opět odejít. Pak se do nich nebudete tolik zamotávat a bude mnohem snazší najít vhodný způsob řešení vaší situace. Nakonec však nejspíš zjistíte, že jste se trápili zbytečně – rodinný problém nebude ani zdaleka tak velký, jak jste si ve svých černých scénářích malovali. Negativní prognózy se naštěstí nenaplní a všechno se bude vyvíjet nejlépe, jak to jen bude možné. Díky tomu se konečně osvobodíte od starostí a budete si moct opět užívat příjemnou rodinnou spolupatřičnost a harmonii.

Související články

Další články