Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Co vám Nova tají o SuperStar? Místo Kepkové měla moderovat opravdová hvězda! Víme všechno!

Kepková měla kliku, že Nova potřebovala šetřit.
Zdroj: Herminapress.cz

Na Nově to vědí všichni, ale nikdo o tom nesmí otevřeně mluvit do médií.

Dvojice moderátorů Zora Kepková (22) a Roman Juraško (33) je nemastná neslaná, i když se hodně snaží, a přitom všechno mohlo být úplně jinak, nebýt šetření na nesprávném místě. Při včerejším přímém přenosu to bylo evidentní.

„Moderovat měla Kerndlová, která umí, nechali jsme ji projít českými i slovenskými kamerovkami a zvítězila. Její manažer René Mayer pak měl nějaké požadavky ohledně naší smlouvy, která byla trochu drsná, byť standardní. Tři roky jsme si vyhrazovali jistá práva a tak dále. Nakonec to těsně před dohodou celé zkrachovalo na penězích. Potřebovali jsme brutálně ušetřit, a tak jsme sáhli po Kepkové a Juraškovi,“ prozradil zdroj na čtvrtečním představení vily finalistů pod podmínkou, že za žádnou cenu neuvedeme ani v náznaku jeho jméno.

Partner letošní držitelky ceny MTV za videoklip roku a zpěvačky roku Óčka Terezy Kerndlové (26) René Mayer (42) se na naše informace netváří nijak překvapeně, ale jako správný diplomat se omezí na klasiku: „My se k tomu asi nebudeme a ani nechceme nijak vyjadřovat. Terezka si prošla kamerovky a pak jsme se prostě nedohodli. Tečka.“

A SuperStar, která nabírá druhý dech a slibně zkouší skloubit prvky reality a talentové show, tak moderuje k uzoufání nezajímavá a tuctová dvojice namísto Kerndlové a nějakého dalšího drahého a určitě atraktivního hošíka ze Slovenska. Tečka.

Související články

Další články