Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co ukázala letošní StarDance? Že rychle přibývá lidí, kterým Marek Eben výrazně vadí!

Marek Eben má rozporuplnou pověst.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Moderátor StarDance Marek Eben nemá lehkou úlohu. Na jedné straně se snaží na veřejnoprávní České televizi působit jako hodný strejda, na straně druhé zkouší být hrozně cool a vypouštět drzé vtípky. Na rovinu si přiznejme, že mu to vůbec nejde.

Moderátor StarDance Marek Eben nemá lehkou úlohu. Na jedné straně se snaží na veřejnoprávní České televizi působit klidným, distingovaným dojmem. Na straně druhé má za úkol zvyšovat čísla sledovanosti a to se nejlépe dělá pomocí drzých vtípků.

Marek Eben není hlupák, moc dobře ví, že čím drsnější vtípek, tím větší odezva. A to je právě ten problém. Eben se celé roky profiloval jako gentleman, jako hodný strýček, který vleze přes televizní obrazovku k vám do obýváku a vypouští ze své dušičky čisté dobro.

Jenže nyní ho produkce StarDance nutí do vtípků, které mu nejsou vlastní. Lascivní a nízké narážky na sexuální pudy? Ne, tohle není Ebenova parketa. Působí pak trapně, neuctivě a diváci mu to nevěří. Jen nechápou, proč ten milý pán Eben stále častěji sklouzává k nízkému „americko-prdícímu“ humoru.

StarDance je primárně cílena na ženy kolem 50 let. Ty milují milého Ebena. Ale producenti by před televizi rádi dostali i mladší generaci a nutí Ebena k tomu, aby byl více cool. Ale Eben neumí být cool, umí být nudně milý, ale chybí mu „drajv“.

Takže se pak dostává k trapasům, kdy vlastně uráží Marka Taclíka a ani o tom neví. Nebo o tom ví, pak je to ještě horší. Taclíkovi se vysmál, že i když mu píšou fanynky, tak že to žádný erotický symbol fakt není. „Myslím si, že pro pány, kteří se teď dívají, je zjištění, že je Marek tak neobyčejně atraktivní, velice příjemné. Máme šanci všichni,“ hihňal se Eben svému vlastnímu vtipu.

V branži se ví, že Marek Eben není černobílý člověk. Má své dobré stránky a má i ty slabé. Jeho život velmi ovlivnila rána osudu, která jeho milovanou lásku poslala na vozíček. Od té doby se Eben stylizoval do role ctihodného filantropa, který rozdává dobrou náladu, kudy chodí. Měl by v této poloze zůstat, jinak dál poroste procento lidí, kteří ho fakt nemusí.

Související články

Další články