Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Co to ta holčička dělá? Maminka se jí nejdřív smála, pak ale pochopila, co se děje

Tohle její matka nečekala.
Zdroj: facebook.com
Stacey Wehrman Feeley z Michiganu na svém Facebooku sdílela velmi zajímavou fotografii. Holčička na ní stojí na záchodovém prkénku. Nejdřív si rodiče mysleli, že holčička jenom zlobí, pak ale pochopili, o co tady vlastně jde.

Matka Stacey Wehrman Feeley zveřejnila na internetu fotografii, nad kterou zůstává rozum stát. Její dcera na ní stojí na záchodovém prkénku. Proč to vlastně dělá? Nesnaží se čůrat jako kočka ani nechce zničit záchod. Je v tom totiž úplně něco jiného.

Když její matka zjistila, o co vlastně jde, bylo jí smutno. Když jí její tříletá dcera vysvětlila, že takhle si má na záchod stoupnout v případě útoku, když její školku přepadne někdo se zbraní, bylo Stacey smutno. Vyvěsila tak fotografii na Facebooku, kde prosí o zpřísnění zákonů ohledně zbraní. Fotografie se ihned stala hitem internetu. Sdílí ji tisíce lidí a všichni se Stacey souhlasí.

Také přiznala, že když jí to její malá nevinná dceruška vysvětlila, připadala jí rázem jako dospělá. Vždyť přece tříleté dítě by se o takové věci ani nemělo starat. „Politici, podívejte se. To je vaše dítě, vaše děti, vaše vnoučata, vaši skvělí vnuci a budoucí generace, která přijde,“ píše pod fotografii Stacey.

„Budou žít svůj život a vyrůstat v tomto světě na základě vašich rozhodnutí. Jsou jim sotva tři a budou se skrývat na toaletě na záchodovém prkénku?“ ptá se Stacey, která zároveň prosí o přísnější kontroly držitelů zbraní. Lidé ji na Facebooku převážně podporují a souhlasí s ní. Jestli ale její snažení k něčemu bude, je otázkou.

Související články

Další články