Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co to s tou Gwyneth Paltrow je? Má všechno, co si jen přát, ale chlapa si udržet neumí: Proč skončilo její manželství s Chrisem Martinem?

Frontman kapely Coldplay a herečka, která patří mezi nejkrásnější na
světě. Po jedenácti letech vztahu je konec.
Zdroj: Profimedia.cz

Má postavu, že nad ní slintáme závistí, nádhernou pleť, božskou barvu vlasů, umí skvěle hrát, je to módní ikona, báječně vaří, vypadá úžasně, je bohatá a nechutně slavná. Má prostě všechno, co byste si přáli, jen jednoho ve svém životě není schopna.

Gwyneth Paltrow (41) si prostě neumí udržet chlapa. Respektive – pořád hledá něco, co nemůže najít.

Málem se v 90. letech provdala za Brada Pitta, ale byla to ona, kdo odvolal zásnuby. On z toho byl na prášky, ona později, když se dal dohromady s Jennifer Aniston. Pak si narazila Bena Afflecka, kterého taky poslala k vodě, ale ještě předtím ho donutila natočit s ní film.

Nakonec se zdálo, že našla svou osudovou lásku v Chrisi Martinovi, frontmanovi kapely Coldplay. Byli spolu jedenáct let, mají dvě děti a stejně to Gwyneth zase nestačí.

Je to pěkná mrcha, říká se o ní. Terorizuje rodinu zdravou výživou a přísnou čistotou, štáby na ni nadávají, že se chová jako primadona, povýšeně a nafoukaně, jeden asistent režie v rozhovoru řekl, že mu kdysi nabídla k potřesení místo ruky své rameno…

Stejně ale tuhle krásku žereme. Ať jí Chris Martin udělal cokoliv (nejspíš nic), snad se jednou dočká toho, co pořád nemůže najít. S otcem jejích dětí už to po jedenácti letech ale nebude.

Související články

Další články