V každém dílu se tváří nadmíru překvapeně při každém začátku vystoupení, když tam někdo z účinkujících nakráčí ve svém převleku, dokonce snad někomu i spadne brada. Ale co to sakra na nás hrají za komedii? Jakoby je snad za to celé představení neviděli?

Se soutěžícími je porota celý den v maskérně, kde kouká na jejich proměnu od základů až do konce, pak přicházejí zkoušky a naposledy hlavní – generální zkouška, kde už je to skoro jako naostro, tak se jim všichni v převlecích ukáží.

Jenže se rozhodli hrát asi na sledující velkou habaďůru, že je před vysíláním vůbec neviděli a je to pro ně, stejně jako pro fanoušky velké překvapení. Jenže to od nich vyzní spíš jak plivanec do tváře a ještě se nám za zády smějí, jak jsme hloupí, že jim to vše žereme.

Měli by to přestat dělat, je to opravdu trapné, když víme, kde je pravda a pro ně to vážně není žádné překvapení, spíš by si měli přestat dělat šoufky z platících diváků a bavit lidi něčím vtipným. Tohle už je přes čáru.

Snad to bude lepší v druhé řadě, která už se připravuje. Teď musíme dokoukat tu první, která je předtočená, a nesmyslné překvapené výrazy už musíme přežít, to už se změnit bohužel nedá.