Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Co to na nás hrají za komedii? Porota show Tvoje tvář má známý hlas si dělá z diváků nehoráznou legraci

Chtějí být asi vtipní, ale moc jim to nejde.
Zdroj: Facebook.com
Jitka Čvančarová, Jakub Kohák a Janek Ledecký - to je hvězdná porota ze soutěže, která teď nejvíc hýbe Českem. Jenže tyto celebrity se snad rozhodly z diváků dělat blbečky a dost nejapnou srandu, až je to k pláči. Čím se tak provinili?

V každém dílu se tváří nadmíru překvapeně při každém začátku vystoupení, když tam někdo z účinkujících nakráčí ve svém převleku, dokonce snad někomu i spadne brada. Ale co to sakra na nás hrají za komedii? Jakoby je snad za to celé představení neviděli?

Se soutěžícími je porota celý den v maskérně, kde kouká na jejich proměnu od základů až do konce, pak přicházejí zkoušky a naposledy hlavní – generální zkouška, kde už je to skoro jako naostro, tak se jim všichni v převlecích ukáží.

Jenže se rozhodli hrát asi na sledující velkou habaďůru, že je před vysíláním vůbec neviděli a je to pro ně, stejně jako pro fanoušky velké překvapení. Jenže to od nich vyzní spíš jak plivanec do tváře a ještě se nám za zády smějí, jak jsme hloupí, že jim to vše žereme.

Měli by to přestat dělat, je to opravdu trapné, když víme, kde je pravda a pro ně to vážně není žádné překvapení, spíš by si měli přestat dělat šoufky z platících diváků a bavit lidi něčím vtipným. Tohle už je přes čáru.

Snad to bude lepší v druhé řadě, která už se připravuje. Teď musíme dokoukat tu první, která je předtočená, a nesmyslné překvapené výrazy už musíme přežít, to už se změnit bohužel nedá.

Související články

Další články