Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

CO TO MÁ ZA PLANDÁKY? Ewa Farna ukázala dekolt bez podprsenky a NENÍ TO HEZKÝ POHLED

Tohle se Ewě vážně nepovedlo.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 32 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (23) nikdy nebyla královnou krásy, ale vždy si nějaké to dekórum držela a byla vzorem pro mladé holky. Jenže poslední dobou připomínala spíš strašidlo a teď to završila úplně. Její bujný dekolt gravitací utrpěl a místo melounků připomíná psí ouška.

Jeden by si řekl, že v tak mladém věku by měl být Ewin hrudník nadupaný a hezky nahoře. Jenže teď se předvedla bez podprsenky a nebyl to hezký pohled. Prsa mohla lovit u kotníků a ještě na to snad byla hrdá.

Samozřejmě každému není od přírody dáno vypadat jako sexbomba, ale od toho tu máme „chytré“ podprsenky, které dokáží to, co u jiných třeba plastické operace. Ale o tom asi zpěvačka neví nebo nechce vědět, třeba jí svislá ňadra přijdou sexy, ale většině mužů ani omylem.

Snad Ewa nebude své fandy děsit hodně špatnými outfity, kde nejen dá na odiv kila navíc, ale i nevýstavní poprsí. Příště by to chtělo radši podprsenku a hned to bude lepší pohled.

Související články

Další články