Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Co to má v tlamě? Lucie Vondráčková vytáhla proti Plekancovi krev

Zdroj: instagram, profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
DĚSivá fotka
Stačilo, aby se Tomáš Plekanec (35) veřejně bez jakýchkoli výčitek zaradoval, že Vánoce nakonec stráví se syny, a už po něm jde jak právník manželky, tak samotná Lucie Vondráčková (38). Ta na Instagramu sdílela stanovisko advokáta spolu s fotkou lvice, která až do krve brání svá mláďata. A poslala citát, aby to kdysi milovanému choti pořádně natřela!

Naznačuje tím zpěvačka, že půjde klidně přes mrtvoly, aby uhájila své zájmy, respektive, jak tvrdí, zájmy svých dětí? Vypadá to tak.

I vzkaz na Facebooku je víc než výmluvný.

„Celé město se může přestěhovat, ale studna ne. Milenci se potkají, uhasí žízeň, založí rodinu a vychovají děti tam, kde je studna. Ale když se jeden z nich rozhodne odejít, studna nemůže jít s ním. A láska, i když je stejně čirá jako ta voda ve studni, tam zůstane také. Paulo Coelho,“ cituje Lucie Vondráčková brazilského spisovatele. A přidala, co napsal její právní zástupce.

Kašle na jeho práva?

Zdá se být jasné, co tím chce vzkázat. Děti jsou podle ní v Kanadě spokojené, a tak má Tomáš respektovat její přání tam zůstat, a když bude chtít vidět děti, musí přicválat. Nezapomíná ale na něco?

Je třeba respektovat právo obou rodičů nezletilých. Pokud chce jeden s dětmi někde žít, musí k tomu vyslovit souhlas i druhý rodič, jinak je krácen na právech a může požádat o mezinárodní ochranu před bezprávím,“ upozorňuje jeden z právníků. Právě proto na Lucii Vondráčkovou přiletěla takzvaná návratová žaloba, kterou se zoufalý Tomáš Plekanec snaží docílit toho, aby jeho děti žily v České republice.

„Dlouhodobě jsme na tom byli domluveni,“ říká Pleky. To Lucie, která nyní skoro dělá, jak už málem chtěla přiletět do Čech, a přitom měla zaplacenou dovolenou na Kubě, v posledních měsících najednou tvrdí, že je nyní už kanadská máma a není důvod se vracet (přestože dřív říkala, že po konci kariéry Tomáše všichni čtyři pofrčí zpátky domů do Česka).

V zámoří je ale pro Lucku draho. Proto asi požaduje v Kanadě nad rámec platné české předmanželské smlouvy hodně přes sto milionů korun jako odškodnění za sedm let manželství.

Související články

Další články