Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Co to má ta Paris Jackson na hlavě? Vypadá teď jak přerostlý pomeranč!

Co to má ta Paris Jackson na hlavě? Vypadá teď jak přerostlý pomeranč!
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
Dcera Michaela Jacksona Paris vyrostla v krásnou dívku, jenže se dokáže někdy sama tak zohyzdit, že nad tím zůstává rozum stát. Sama moc dobře ví, že jí spíš sluší delší přírodní vlasy, ale ona si nedá říct a stejně jde třeba do odporné oranžové. Změnila se k nepoznání.

Mladá Paris Jackson je rebelka každým coulem. Nejenže kouří jak fabrika a pokusila se už i o sebevraždu, navíc na své hlavě střídá jen účes za druhým, asi i víc než své ponožky. Jenže teď opravdu přestřelila, vypadá totiž jak nepovedený přerostlý pomeranč Do krásné dívky má opravdu daleko.

Jenže je to její hlava, její půvab, může si dělat, co chce. Jestli se jí to líbí, tak ať si to nosí. Ale na tenhle divný účes nemůže sbalit moc kluků, i když ona o ně vlastně stejně nouzi nemá. Spoustu z nich láká to, že je to dcera Michaela Jacksona

Možná proto chtěla i eliminovat tyto příživníky, přeci jen v tomto sestřihu Paris těžko poznají, tak možná pak rozezná, komu se opravdu líbí a kdo by ji chtěl využít jen pro svůj vlastní prospěch.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy