Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co to má proboha zlatokopka Dominika Myslivcová s pusou? Vypadá, jako by ji napadly divoké včely!

Nepřehání to už Dominika?
Zdroj: facebook.com
Doteď hodně špulila pusu, ale pořád to byly její rty. Jenže se zdá, že milovnice růžové barvy chtěla svou tvářičku zkrášlit, aby na ni ulovila ještě více boháčů. Jenže jestli chtěla být krásná, tak teď se trefila vedle.

Známá špulička pusy Dominika Myslivcová (21) si už asi přišla málo sexy se svými přírodními rty, tak se podle všeho rozhodla svou image trošku vylepšit. Na fotce, kterou uveřejnila, je divně nateklá, jako by ji napadl roj divokých včel.

Jenže, kde by asi tak takový hmyz mohla potkat. Více pravděpodobnější je, že si pusu nechala po vzoru jiných celebritek napíchat, aby byla smyslnější. Ale přesně jako u ostatních se to spíš míjí účinkem a vypadá dost nepřirozeně, až je to trochu k smíchu.

Domčo, i přesto, že jsi ta blondýnka, tak bys za ta léta měla vědět, že méně je někdy více a přirozenost frčí. Nateklé pusy už jsou dávno out a lidi se ti budou spíš smát. Sami posuďte, jestli jsou ty rty pravé, nebo zasáhl profesionál.

Související články

Další články