Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co to má porotce SuperStar Habera v puse? Svou arogancí provokuje fanoušky

Co to má porotce SuperStar Habera v puse? Svou arogancí provokuje fanoušky
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další fotografie
Při oslavách vítězství Emmy Drobné v SuperStar se jeden z porotců, Pal'o Habera, pěkně odvázal. Dokonce vyplazoval jazyk, bylo mu vidět až do krku a fotil se u toho. Co to celé mělo znamenat?

Slovenský zpěvák Pal'o Habera (53) vždycky rád vybočoval. Nejinak tomu bylo i při finálových večerech SuperStar. Neustále přežvykoval, i když komentoval výkony soutěžících, ale dokonce i při svém samotném zpěvu.

Jenže při posledním večeru to celé dovršil. Na Instagram si dal fotku, kde nejen ukázal, jestli má zdravé dásně a nepotřebuje k lékaři, ale i to, co po celou dobu žvýkal. Trošku nechutný šprým. Jsme rádi, že si udržuje zuby čisté a na jeho dásně nemusíme povolávat Macha a Šebestovou s kartáči na drhnutí, ale vidět všechno příště nepotřebujeme. Proč to vlastně udělal?

"Žvýkačku jsem neměl z frajeřiny, ale z praktických důvodů. Zavlhčuje hlasivky a brání jejich vysušování. Měl jsem s tím problém. Po tom, co jsem si přečetl rozhovor s Davidem Grohlem z FooFighters a on měl podobný problém, tak to taky tak řešil," připsal k té fotce raději Habera.

Je samozřejmě dobře, že se o svůj hlas stará, byla by věčná škoda, kdyby o něj přišel, ale ukazovat "použitou" žvýkačku, to si příště může odpustit. A hlavně pravý gentleman nežvýká, jako by byl na pastvě, to se do televize nehodí k profesionálnímu přístupu. Přece jen je to i podle odborníků projev arogance než potřeby chránit si hlas.

Související články

Další články