Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Co to má Pavlásek pod očima za fleky? Chce se snad podobat strýčku Festerovi z Addamsovy rodiny?

Co to má Pavlásek pod očima za fleky? Chce se snad podobat strýčku Festerovi z Addamsovy rodiny?
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
Komik Lukáš Pavlásek (37) je teď díky StarDance pod větším drobnohledem než kdy předtím. Proto snad nikomu neuniklo, že "dřevo soutěže" má cosi divného pod očima a šeptalo si, jestli není nějak vážně nemocný? Až nezvykle připomíná strýčka Festera z Addamsovy rodiny.

Od doby, kdy se proslavil jako "Tydýt", si spousta lidí klade otázku, co to Lukášovu kůži pod očima hyzdí za nevzhledné fleky? Má snad něco s játry a dělají se mu kvůli tomu skvrny? Vždyť svým vzhledem připomíná spíš nepěkného strýčka Festera z legendární Addamsovy rodinky. Ale co za tím stojí?

Lukáš už dál nechtěl poslouchat pomlouvačné řeči, že se sebou nic nedělá a nestará se o svůj vzhled nebo že ho postihla nemoc. Proto se rozhodl jít konečně s pravdou ven

"To je pozůstatek atopického ekzému z dětství. Dneska jsou všichni díky internetu doktoři. Kolikrát za mnou přijde nějaký chytrák, že o tom četl a že mám špatný játra nebo ledviny, nebo něco. Tak bych rád všem samozvaným internetovým primářům vzkázal, že moje kruhy pod očima jsou kosmetická věc, zvýšená pigmentace," uvedl Pavlásek naštvaně deníku Aha!.

Rozhodně odmítá spekulace, že by trpěl nějakou chorobu. Přitom ale s tím problémem nechce nic dělat, i když v dnešní době je lehké se nevzhledného pigmentu zbavit pomocí laseru.

"To ale samozřejmě dělat nebudu. Nechci se nijak upravovat. Zůstanu takový, jaký jsem. Já a Belmondo si zachováme svou tvář navěky," řekl v Aha! vtipálek, kterého víc než kosmetické nedostatky trápí to, že se stal kvůli svému dalšímu postupu ve StarDance terčem nenávisti Chtěl by, aby to lidé brali jako zábavný pořad, nikoliv odbornou soutěž.

Související články

Další články