Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co to má Marešova „Kobliha“ na hlavě? Podivné mikádo vypadá jako podle kastrolu

Leoš se svou Monikou obráží prestižní večírky.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Přítelkyně Leoše Mareše (40) Monika Koblížková (34) je zaručeně nekorunovanou královnou letošního 51. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Strčila do kapsy i Jágrovu striptérku a jen září. Ale i ona může šlápnout vedle. To, co měla na posledním večírku na hlavě, vypadalo spíš, jako kdyby ji Leoš ostříhal podle kastrolu.

Ta Monika vedle moderátora opravdu vykvetla a na červeném koberci je k nepřehlédnutí. Nádherné róby střídají roztomilé šaty, všechno včetně líčení a vlasů naprosto dokonalé. Ale až doposud. Když se módní redaktorka ukázala ve Varech na poslední prestižní akci, tak se lidé nestačili divit.

Co to provedla se svými vlasy? Proč má to nevzhledné mikádo s ofinkou, které ji dělá zbytečně starší a ještě to vypadá, že se s Leošem na hotelu nudili, tak vzal nůžky do ruky a tenhle podivný účes jí stvořil během pár minut.

Naštěstí to tak ale nebylo, šlo jen o fingované mikádko, které nakonec v noci opět rozpustila a měla zpět své krásné lokny. Dlouhé vlasy Monice fakt sluší a neměla by moc experimentovat. Zbytečně si pak kazí image královny červeného koberce…

Související články

Další články