„Potřebovala jsem nové fotky pro nadcházející sezónu. Daniel Zahrádka mi dělal už předchozí sérii snímků, a tak mě nadchl, že jsem ho o spolupráci požádala znovu. Je hrozně šikovný, moc dobře se mi s ním pracuje. Je to s ním rychlé, navíc má výborné nápady, jeho fotky vypadají světově. Na plakátech pak mají svoje kouzlo, není to klasická plakátová nuda,“ prozradila eXtra.cz Andrea, která pracuje jako dýdžejka, takže se musí propagovat. Dřív k focení dojít nemohlo, nebyla na tom opravdu nejlíp.

Možná dřív vypadala ještě „vykozeněji“, ale úplně zahalovat se nehodlá. „Možná pomalu stárnu, ale prsa k tomu zkrátka trošku patří,“ směje se holka s rentgenovýma očima, jejichž kráse je těžké nepodlehnout.

Léto si ale vůbec neužije. „Každý víkend jezdím po festivalech, přes týden se věnuju dceři Aničce. Jinak dovolenou momentálně neplánuju, řeším trochu zdravotní problémy. Chytla jsem silnou rýmu, pak to přešlo i do ucha. Po posledním hraní v Duplexu jsem napůl hluchá, s mojí profesí je to hodně nešťastný problém,“ dodala krásná Andrea.

Po zhlédnutí jejích fotek se o to víc divíme, že si místo Jiřího (53) skutečně nenašla nějakého kamaráda s výhodami!