Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Co to je za kouzelné vnady? Ze strhané Andrey Pomeje je zase kočka vážně k sežrání!

Andrea Pomeje
Zdroj: Daniel Zahrádka
+ Dalších 6 fotografií
Není to tak dávno, co Andrea Pomeje (30) kvůli problémům v rozpadajícím se manželství s Jiřím Pomejem (53) vypadala hodně sešle. A to ještě píšeme slušně. Teď ze sebe ale zase udělala tu, z níž budou mít pnutí i chladnokrevní týpci!

„Potřebovala jsem nové fotky pro nadcházející sezónu. Daniel Zahrádka mi dělal už předchozí sérii snímků, a tak mě nadchl, že jsem ho o spolupráci požádala znovu. Je hrozně šikovný, moc dobře se mi s ním pracuje. Je to s ním rychlé, navíc má výborné nápady, jeho fotky vypadají světově. Na plakátech pak mají svoje kouzlo, není to klasická plakátová nuda,“ prozradila eXtra.cz Andrea, která pracuje jako dýdžejka, takže se musí propagovat. Dřív k focení dojít nemohlo, nebyla na tom opravdu nejlíp.

Možná dřív vypadala ještě „vykozeněji“, ale úplně zahalovat se nehodlá. „Možná pomalu stárnu, ale prsa k tomu zkrátka trošku patří,“ směje se holka s rentgenovýma očima, jejichž kráse je těžké nepodlehnout.

Léto si ale vůbec neužije. „Každý víkend jezdím po festivalech, přes týden se věnuju dceři Aničce. Jinak dovolenou momentálně neplánuju, řeším trochu zdravotní problémy. Chytla jsem silnou rýmu, pak to přešlo i do ucha. Po posledním hraní v Duplexu jsem napůl hluchá, s mojí profesí je to hodně nešťastný problém,“ dodala krásná Andrea.

Po zhlédnutí jejích fotek se o to víc divíme, že si místo Jiřího (53) skutečně nenašla nějakého kamaráda s výhodami!

Mohlo by vás zajímat

Další články