Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Co to je za komedii: Policista bez roušky udeřil opilého muže, který neměl roušku

Co to je za komedii: Policista bez roušky udeřil opilého muže, který neměl roušku
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
zásah v praze
Nosit roušky je v boji s koronavirem zásadní a nařizuje to vláda. V Praze se stal incident, který zachytil amatérský kameraman. Policista bez roušky napadl při zásahu muže, který také odmítal roušku. Zákrokem, který se hojně řeší na Facebooku, už se zabývá Odbor vnitřní kontroly pražské policie.

Incident se stal v ulici Pod Šancemi v Praze 8 u autobusové zastávky. Video se objevilo během soboty na Facebooku a pak i na YouTube, kde o něm intenzivně diskutují lidé. Na zastávce se pohyboval opilý muž bez roušky (54 let). Přišel k němu člen policejní hlídky, který také ale roušku při výkonu povolání neměl. Muž si odmítl roušku nasadit a nezarouškovaný policista ho udeřil do obličeje.

"Dnes krátce před jedenáctou hodinou dopoledne vyjížděli policisté k prověření oznámení, kde měl agresivní muž pod vlivem alkoholu rozbít přední sklo u projíždějícího vozidla. Policisté na místě zjistili, že 54letý muž je pod vlivem alkoholu, kdy nadýchal více než dvě promile. Následně policisté muže omezili na osobní svobodě pro podezření ze spáchání přestupku," řekla pro CNN Prima NEWS mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

"Na základě videa získaného z internetu se zásahem policisty bude zabývat Odbor vnitřní kontroly Krajské policie hlavního města Prahy," dodala Siřišťová.

Opilý muž byl zadržen. Podle policistů mu naměřili více než dvě promile.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy