Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Co to Jardovi Jágrovi provedli? Trapná hra na nevěru kvůli penězům!

Jaromír Jágr v reklamě.
Zdroj: huawei
+ Dalších 23 fotografií
GLOSA Jaromír Jágr je pořád v Česku vnímaný jako polobůh, a tak není divu, že si ho firmy předcházejí, jen aby se stal jejich tváří. Po řadě dost hloupých kampaní (včetně těch na žvýkačky, kola, loterii Bingo či Sportku) nyní přišla jedna na čínskou značku telefonů, v které si tu někdo nepěkně hraje s fantazií jeho fandů.

Pro účely podpory prodeje nových mobilů vznikla řada fotek idola včetně fotek z vany. Pak ale i ty, na nichž je v družném rozhovoru s dívkou, které nemáme vidět do obličeje.

Vypadá to tak, že autoři chtěli navodit pocit, že Jarda randí asi i s jinou ženou, než je Veronika Kopřivová. Nebo to snad špatně chápeme?

Správně předpokládali, že se toho chytnou některá bulvární média, což se také stalo. Začaly vycházet titulky ve stylu: „Jardo, to ale není Veronika!“, což je hodně laciný způsob, jak dělat jedné firmě píárko.

Divíme se, že Jaromír Jágr (46) tuhle lehce rozpoznatelnou snahu zalíbit se některým periodikům nerozeznal a šel do toho. Ale na druhou stranu má asi co žehlit, když výrobce před dvěma lety ztrapnil s tím, že ač jeho tvář, dál na Facebook přidával fotky s mobilem od Applu.

Takže nyní asi vše odpuštěno a příště by to chtělo konečně něco zajímavého. Hlavně už prosím ne Babišova kuřata!

Související články

Další články