Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sam Sung, P. Ennis, Batman Suparman: 16 nejšílenějších jmen světa, která jsou skutečně za trest

Co tatínek rád pije?
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Pravděpodobně každý si alespoň jednou v životě postěžoval na své jméno. Někteří nejsou spokojení s křestním jménem, jiní s příjmením, ale skutečnost je taková, že jsou na tom většinou ještě dobře. Například takový Batman Bin Suparman by mohl vyprávět...

Narazit v dnešní době na nezvyklá jména není nic zvláštního. Obzvláště hollywoodské celebrity jsou v tomto směru experti, jako Gwyneth Paltrow, která svou dceru pojmenovala Apple. Či Kim Kardashian, jejíž dcera se jmenuje North West, tedy Sever Východ.

Děti slavných může uklidňovat alespoň fakt, že jejich jména zná celý svět už od jejich narození a tomu největšímu výsměchu se vyhnuly. Někteří lidé jsou ale terčem posměchu celý život, a to pokaždé, když se někde musí představit.

Například takový pan Sam Sung, který pracuje pro Apple, je dokonalým důkazem ironie života. Pak je tu ale i dítě, jehož rodiče byli zřejmě závislí na Instagramu a pojmenovali ho Hashtag Follow. A paní v televizní soutěži, která se jmenuje Oral...

Bizarní jména

Rodiče se nechávají při volbě jmen inspirovat různými vlivy. Ať už je to historie, filmy, tradice nebo prostě jen originalita. Občas se ale zdá, že své děti zrovna dvakrát v lásce nemají a jméno jim dali za trest. Na ta nejbizarnější jména se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy