Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Co tají před Dádou? Slováček si vyrazil s Gelemovou na dovolenou do Maroka. Jenže o tom nesmí mluvit!

Felix a Lucie jsou do sebe evidentně zamilovaní.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 24 fotografií
Felix Slováček (74) si před více než týdnem vyrazil na dovolenou s milenkou Lucií Gelemovou (34). Páreček si užil pohostinnosti Maroka, a jak se teď ukázalo, dovolená, kterou hudebník dostal jako dar od marocké princezny, byla tajná! Dáda nemá ani páru o tom, že její manžel letos překročil s Gelemovou hranice Česka podruhé...

Slováček zamířil se svou mladou milenkou na týden do hotelu Be Live Collection Saidia. Zřejmě došlo i na hrátky pod peřinou, protože Felix i ve svém věku je pořádný kanec. Jenže se asi zapomněl zmínit manželce Dádě, že si vyrazí s Gelemovou letos už podruhé. Před měsícem si totiž užil s Gelemovou Slovinska.

Oslovili jsme ho, jak se mu v Maroku po boku mladé milenky líbilo, a z jeho strany přišla hodně nečekaná reakce. „Nebudu vám k tomu nic říkat. Nejde to. Prostě vím, proč o tom nechci mluvit,“ prskal jindy sdílný saxofonista, který se doslova rozzuřil, když přišla řeč na to, zda o jeho „dovče“ ví Dáda. „Nic nebudu říkat“ byla jediná věta, po které ukončil hovor. Paradoxem je, že ještě před měsícem v době, kdy byla Dáda za svým milencem v Itálii, do redakce eXtra.cz poslal snímky z dovolené ve Slovinsku.

Zdá se, že Felix stále své manželce nejspíše tvrdil, že jede na pracovní cestu, a o Gelemové se zapomněl zmínit. Takhle to už v minulosti udělal několikrát, tentokrát mu to ale neprošlo.

Související články

Další články