Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co táhlo Řepku k Erbové? Rychlovky! Takhle vypadaly jejich tajné chvíle…

Řepka odhaluje soukromí v nové knize!
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (43) ve středu křtí svou třetí knihu s názvem Děkuji. A šel v ní, jak sám říká, na dřeň. Odhaluje v ní soukromí tak, jak se prý opravdu stalo, formou zpovědi. A mnohé kapitoly jsou skutečně nadupané emocemi. Třeba pasáž o tom, jak začaly tajné sexuální schůzky s exmanželkou Vlaďkou Erbovou (36).

Řepka dokázal vydělat stovky milionů korun, prohánět se po silnicích luxusními vozy, toužily po něm tisíce žen a rozdával radost na fotbalovém trávníku… Jenže v životě to někdy bylo málo. Nastala chvíle, kdy potřeboval do žil vlít adrenalin, změnit stereotyp. A právě toho využila Vlaďka Erbová, která na něj jistým úhlem pohledu nalíčila past.

„Podruhé jsme se potkali, když mě oslovila pro focení nějakého charitativního kalendáře a tím to tehdy víceméně nějak začalo. Co mě k ní tak táhlo? Přísahám, že to ani dneska nevím. Neumím to pojmenovat. Můžete si myslet, že to je ode mě alibismus nebo odpověď hodná fotbalisty, abych tak řekl, ale já fakt nevím. Byl jsem zamilovaný, to ano, ale do čeho a do koho? Co mě tak uhranulo? Já šel jako za vábničkou. Nebylo to hned, chvíli jsme se scházeli, ale pak to bylo tak silné, že jsem neviděl a neslyšel. Jak já se za to dneska stydím. Připadám si zpětně jako pitomec, když si některé ty události promítám. Určitě v tom byl adrenalin. Oba dva jsme byli v manželství, takže jsme se museli schovávat, tajit to, šetřit si pro sebe rychlé chvilky. To bylo vzrušující,“ popisuje Řepka ve své knize, která je plná informací o jeho osobním životě…

„Co mi došlo mnohem později, bylo, že to nebyly náhody, když nás ti paparazzi někde nachytali. A to, že náš začínající milenecký vztah vždycky někde odhalili, určitě urychlilo můj rozvod s Renatou. Což byl, jak mi je dneska jasné, velmi kýžený efekt,“ vysvětluje fotbalový elegán a bouřlivák, jak s ním manipulovala Erbová.

Řepka je dnes rád, že našel klid v podobě Kateřiny Kristelové, na manželství s Erbovou by nejraději zapomněl. I přesto uznává, že za mnoho osobních blikanců si může sám.

Související články

Další články