Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co stojí za rozchodem Kadeřávkové z Ulice? Pýcha a možná nevěra…

Zdroj: archiv
+ Dalších 54 fotografií
další rozchod
Herečka Anna Kadeřávková (21) je opět sama... Dostala kopačky od uznávaného českého skladatele Daniela Bartáka (37). Jak eXtra.cz informovalo jako první, chování herečky a její kladný vztah k mužům byly tím, co ukončilo její další partnerství...

Kadeřávková navenek působí jako milá dívka, která nemá žádné manýry. Jenže tomu tak zcela není. „Anička díky svému Instagramu a tím, že hraje v Ulici, si občas o sobě myslí více, než je. Má sem tam nosánek nahoru a má velmi vřelý vztah k jiným mužům. A pokud je ve vztahu, tak to nikoho nebaví,“ řekl eXtra.cz člověk, který má ke Kadeřávkové hodně blízko, a naznačil, že právě to mohlo být kamenem úrazu ve vztahu se skladatelem Bartákem.

Je také dost možné, že za rozchodem nejen s Johanem Mádrem, ale i Bartákem může stát to, že Kadeřávková ráda upřednostňuje život plný zábavy… „Těžko soudit, zda Anna patří k ženám, které jsou nevěrné. Ale rozhodně to není vzor pro partnerský život. Je mladá, a když si našla chlapa, který je mnohem starší, musela počítat s tím, že ve vztahu bude mít asi jiné hodnoty než on. Není se tak moc čemu divit, že ji poslal k vodě,“ pokračoval náš zdroj.

Barták se řadí k velmi talentovaným umělcům. Také je známo, že se za ním často otáčejí muzikálové herečky. Možná za rozpadem vztahu stálo i to, že si Barták našel někoho jiného. „O tom Anna nemluvila. Ale netají se tím, že jí na Instagramu píše plno chlapů, někteří jsou i cizinci. Kvůli čemu se přesně rozešli, to vědí nejlépe jen oni dva. Ale v pohodě to asi nebylo,“ dodal náš zdroj.

Jak Kadeřávková, tak Barták se zatím k rozchodu nevyjádřili. Možná sami přemýšlejí, kde se staly zásadní chyby. Pokud skutečně došlo k nějakému románku s někým třetím, možnost, že by k sobě ještě našli cestu, se blíží nule.

Související články

Další články