Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Co stojí za nezájmem o koncert Moniky Bagárové? Uškodit jí mohla i Bendigova moučná kauza

Monika Bagárová a Jan Bendig zazářili.
Zdroj: Tomás Martínek/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 42 fotografií
spekulace

Zpěvačka Monika Bagárová v poslední době zažívá asi nejnepříjemnější období své umělecké kariéry. Ačkoli se blížil její zásadní kariérní milník v podobě velkolepého koncertu v O2 areně, který měl proběhnout v září, před pár dny prostřednictvím sociálních sítí oznámila jeho zrušení. Stojí za tím vším její přátelství s Honzou Bendigem?

Životní zklamání

Zpěvačka Monika Bagárová, kterou proslavilo účinkování v talentové pěvecké soutěži SuperStar, se již těšila na svůj zářijový velkolepý koncert v O2 areně, kde měla vystoupit po vzoru dalších úspěšných hvězd, jako je například Ewa Farna. Avšak jak se povedlo eXtra.cz zjistit, o její vystoupení byl pramalý zájem.

Na Moničin koncert v hale, která pojme až 20 000 diváků, si koupilo lístek jenom 700 fanoušků, což je po čertech málo. Sen Bagárové se rozplynul a musela předem oznámit zrušení vystoupení, na němž přitom původně chtěla oslavit své třicáté narozeniny. O svém rozhodnutí informovala fanoušky na sociálních sítích.

„Moji milí, protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj vysněný koncert 12. září v O2 areně. Jsem každému z vás, kteří jste se na koncert těšili, vděčná. Našlo se vás několik tisíc a já vám za to z celého srdce děkuji,“ napsala Bagárová s tím, že peníze za zakoupené vstupenky budou vráceny.


Nerozluční přátelé

Pořádnou facku Monice Bagárové následně uštědřil i "prostý lid", který se jejího neúspěchu okamžitě chytil, a mladá zpěvačka se ihned stala terčem různých vtipů. Otázkou ovšem zůstává, co přesně stojí za tím, že o její vystoupení byl tak malý zájem, vždyť jen na Instagramu má Bagárová téměř 950 tisíc followerů.

Zlí jazykové tvrdí, že zpěvačce uškodilo její blízké přátelství se zpěvákem Honzou Bendigem, s nímž je v úzkém kontaktu již od dob SuperStar. Navíc často společně vystupují. Není to totiž tak dávno, co měl Bendig z ostudy kabát, když vyplynulo na povrch, že incident, k němuž došlo na červeném koberci před předáváním cen Český slavík, byl ze strany zpěváka předem domluvený.

Doporučený rozhovor s Monikou Bagárovou:

Jana Bendiga tehdy před zraky fotografů, kameramanů a dalších celebrit posypal údajně neznámý mladík moukou a měl na něj vykřikovat rasistická hesla. Celou kauzou se začala zabývat policie, a i když se ukázalo, že věci zřejmě nejsou tak, jak se zdály být, oblíbený romský zpěvák se neústupně drží hesla zatloukat, zatloukat, zatloukat.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy