Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Co spojilo Yemiho s Barťákem? Budete se divit!

Co spojilo Yemiho s Barťákem? Budete se divit!
Zdroj: JAD Productions
Yemi A.D.
Jednomu krize zhatila letošního filmový festival, druhý se rozhodl s dopady krize bojovat po svém. Jiří Bartoška přijal pozvání mezi hlavní řečníky platformy Anti-Panic, kterou Yemi A.D už potřetí pořádá. Spojuje v ní významné osobnosti českého byznysového, společenského i politického života, kteří hledají řešení, jak se co nejlépe vypořádat s dopady krize.

Třetího vydání unikátního živého streamu bude řešit to, jak moc nám život zkomplikovalo uzavření hranic, zda bude svoboda pohybu a podnikání v Evropě zachována a jakou roli v tom všem hrají média. Vedle Jiřího Bartošky přijdou 9. června od 14 hod na www.antipanic.live diskutovat mimo dalších i generální ředitel České televize Petr Dvořák, ministr zahraničí Tomáš Petříček, podnikatel Oliver Dlouhý nebo i exguvernér Zdeněk Tůma.

„V prvních dvou vydáních Anti-Panic sdílelo svá řešení a názory přes 20 osobností z byznysu, vědy i kultury. Na začátku, v době nejistoty, nejvíc rezonovalo jako téma transparentní komunikace, v dalším vydání pak důraz na motivaci lidí a ztížené rozhodování, které se často řídí víc emocemi, než fakty. Debat se zúčastnilo již více než 25 000 lidí a přes 150 lídrů z mnoha oborů. Mám radost, že platforma umožňuje v téhle době spojovat lidi, kteří chtějí svá řešení sdílet a inspirují se navzájem,” rekapituluje vývoj projektu jeden z autorů platformy Anti-Panic a kreativní producent Yemi A.D., který tím zároveň zve ke sledování streamu i širokou veřejnost.

Live stream diskuse, která bude dostupná na www.antipanic.live opět umožní všem registrovaným účastníkům hlasovat o nastolených otázkách vztahujících se k hlavnímu tématu Anti-Panic 3.0 a spolu s hosty tzv. druhé komory Essential 100 (osobnosti české byznysové komunity, vědy i kultury, jejichž práce má významný dopad na dění v ČR, kteří mohou zároveň přímo interagovat s řečníky streamu) přinést zajímavý pohled na současnou situaci.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy