Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Co si to nechala napíchat do obličeje? Mischu Barton ze seriálu O.C. už nepoznáte

Mischa tehdy a dnes.
+ Dalších 7 fotografií
Je jí teprve 30 let a už je k nepoznání. Drobná Mischa Barton, která se proslavila hlavně jako Marissa Cooper v seriálu O.C., má obličej vyplněný pořádnou dávnou botoxu. Nebo ji několikrát poštípala včela, jinak si nejde takovou šílenou změnu vysvětlit.

Mischa se po dlouhé době objevila na červeném koberci, ale staří herečtí kolegové ze seriálu O.C. by ji asi nepoznali. Obří tváře i přifouknutá pusa. Navíc totálně zmalovaný obličej. Mische je sice pouhých 30, ale tady vypadá jako zamaskovaná čtyřicátnice.

Seriál O.C. se začal vysílat v roce 2003 a popularita vystřelila Mischu až do nebe. A o to horší byl návrat na zem. Mladá herečka to vůbec nezvládla a měla plno problémů se zákonem. Mezi focením pro různé kampaně a prací pro neziskovky ji zadržela policie za jízdu pod vlivem, byla zatčena za držení marihuany, neplatila nájem za svůj apartmán a minulý rok dokonce žalovala svou matku.

Navíc se dlouho spekulovalo o její možné anorexii. Dlouho chodila na společenské akce vyhublá na kost.

Postavu na poslední akci zakryla do bílého overalu, ale změny v obličeji si všiml každý. No schválně, podívejte se do galerie!

Mohlo by vás zajímat

Další články