Vyznávali si lásku nejen v posteli, ale i dary… A když nebyli spolu, psali si zamilované zprávy, které jim jiné páry mohly jen závidět. „Chtela som ti povedat, ze aj ked ma niekedy neskutocne seri*s, tak sa mi zda, ze ta obcas lubim,“ stojí v jedné ze zpráv, které obdržel Koptík na svůj mobil od starší herečky a redakci eXtra.cz poskytl, aby mu lidé věřili, že ho Hanka opravdu milovala.

Jenže Koptík občas jedná za hranou dobrých mravů. Nejenže Gregorové skládá dále básničky, na svém Facebooku zveřejňuje společné snímky z postelových momentů, ale hlavně se v něm střídá vztek z rozchodu s omluvnými gesty. Redakci eXtra.cz svěřil, že pokud se mu Gregorová neozve, zveřejní hodně pikantní informace. „Neskončím s tím, miluji Hanku a chci jen jedno, aby se mi ozvala a mohli jsme si vše vyříkat,“ je rozhodnutý Koptík.

Podívejte se do galerie, co si herečka s Koptíkem psala, když nebyli spolu. Připravujeme další část konverzace mezi oběma, rozhodně se můžete těšit na pikantní slůvka… Sledujte eXtra.cz!